Ogłoszenia parafialne XXXII niedziela zwykła 12.11.2023

  1. Dziękujemy za obecność i słowo Boże ks. diakonowi Karolowi. Życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za anonimowe ofiary na konto parafialne z przeznaczeniem na cele remontowe: 500 zł i 600 zł.
  3. Wspomnienia w tym tygodniu: 13.11 św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna; 16.11 święto NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia; 17.11 św. Elżbiety Węgierskiej; 18.11 bł. Karoliny Kózkówny
  4. Biuro Pielgrzymkowe Frater poinformowało, iż przedłuża termin zapisów na wyjazd do Italii w dniach 20-27.01.2024 r. W związku z tym , iż Pielgrzymi ze stycznia do Ziemi św. nadal zapisują się na Italię, czekamy na zakończenie zapisów. Wtedy zaliczki zostaną zwrócone na konta, z których zostały posłane w przypadku osób nie zapisanych. Nie chciałbym już tego przedłużać. Zatem datą zwrotu jest 25 listopad. Jeśli z Państwa ktoś wysyłał przelew z zaliczką, nie z własnego konta bankowego, a np. agencji, czy banku, proszę o dostarczenie numeru konta bankowego, na który otrzymają Państwo zwrot zaliczki. Pielgrzymka styczniowa do Italii najprawdopodobniej dojdzie do skutku.
  5. Za tydzień zbiórka do puszek – Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Stąd nasza comiesięczna taca inwestycyjna za dwa tygodnie, 26 listopada.
  6. W dniach 29.11 do 01.01.24 odbędą się w naszej parafii 33-dniowe rekolekcje zawierzenia Matce Bożej. Prowadzącym będzie ks. Paweł Koc. Konferencje będą odbywać się w każdą środę po Mszy wieczornej, ich tematem będą poszczególne prawdy wiary dotyczące Maryi. Podręcznikiem w tych rekolekcjach będzie książka autorstwa ojca Fabera oraz traktat św. Ludwika. Zapisy do 20. listopada w zakrystii. W rekolekcjach mogą uczestniczyć zarówno Ci, którzy chcą się zawierzyć, jak i już zawierzeni, którzy powinni przynajmniej raz w roku odnawiać zawierzenie. Szczegółowe informacje u ks. Pawła.
  7. Dziś w kaplicy bocznej o 17.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  8. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej 13.11 po Mszy św. wieczornej.
  9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 12.00 spotkanie rodziców przed I Komunią św.