Ogłoszenia parafialne – 21.04.2024

2. Wspomnienia w tym tygodniu
  • 04 Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski
  • 04 Święto św. Marka, ewangelisty
  1. W następną niedzielę taca przeznaczona jest na utrzymanie WSD w Drohiczynie. Będzie naszym Gościem ks. kan. dr Zenon Czumaj, wykładowca WSD, Dyrektor Archiwum i Muzeum Diecezjalnego.
  2. W przyszłą niedzielę, w godz. 9-13 będzie można oddać krew w ambulansie. Kto może, zachęcamy!

Kurs dla fotografów i filmowców
Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej organizuje kurs przygotowujący do filmowania i fotografowania obiektów
oraz uroczystości sakralnych. Po jego ukończeniu uczestnicy otrzymają stosowną legitymację, uprawniającą do wykonywania tego typu czynności.
Kurs odbędzie się w sobotę 27 kwietnia 2024 r. o 10.00 w Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie przy ul. Kościelnej 10. Zgłoszenia trwają do 26 kwietnia.
Szkolenie przeznaczone jest wyłącznie dla osób zamieszkałych na terenie Diecezji Drohiczyńskiej.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: drohiczynska.pl