Ogłoszenia parafialne Niedziela Miłosierdzia Bożego 07.04.2024

1. Bóg zapłać za ofiary anonimowe przesłane na konto parafialne z przeznaczeniem na inwestycje w wysokości 350 zł oraz 500 zł.
  2. W zeszłą niedzielę umknęło mi podziękowanie dwóm grupom, które uświetniły procesję Wielkanocną. Dziękuję bardzo Panom strażakom oraz harcerzom.
  3. Dziś o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia w naszym kościele.
  4. Dzieci, które zbierały do Skarbonek Jałmużnę Wielkopostną, przynoszą ją dzisiaj i wrzucają do pojemnika, który stoi przed ołtarzem. To jest dar dzieci dla potrzebujących.
  5. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na cele charytatywne.
  6. Ofiary złożone dzisiaj do puszek są przeznaczone na pomoc w leczeniu dziecka z naszej gminy, małego Rafała Telakowca. Od urodzenia choruje. Rodzice szukają z różnych źródeł (zbiórki, platformy charytatywne , np. „Sie pomaga” , itd. ). Zachęcam dziś, w Niedzielę Miłosierdzia, do wsparcia. Jak zwykle w wolności. Bóg zapłać!
  7. Jeszcze są miejsca na wyjazd Pielgrzymkowy do Grecji „Śladami św. Pawła” w dniach 30.09 – 7.10. br. Koszt – 4650 zł i 200 Euro. Zapisy poprzez przesłanie zaliczki na konto pielgrzymkowe w wysokości 1650 zł. Do zwiedzenia zarówno Grecja Antyczna, jak i chrześcijańska.
  8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dziś o godz. 18.00 w kaplicy bocznej.
  9. Od dzisiejszej niedzieli msze święte wieczorne w porządku niedzielnym będą odprawiane o godz. 19.00.
  10. Spotkanie zelatorek KŻR w środę, 10 kwietnia, po Mszy wieczornej w salce na dole.
  11. 8 kwietnia, w poniedziałek, Zwiastowanie Pańskie – Dzień Świętości Życia. Msze św. w naszej świątyni o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia.
  12. Dziś wybory samorządowe. Pójdźmy i zagłosujmy w mocy Ducha Świętego na kandydatów najlepszych dla naszego Miasta, Gminy, Powiatu oraz Województwa. Dziękujemy za dobro uczynione dla naszej Lokalnej Wspólnoty.