Ogłoszenia parafialne II Niedziela Wielkiego Postu 25.02.2024

1. Trwają nabożeństwa wielkopostne Drogi Krzyżowej. Dla dzieci o godz. 17.15, dla dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00, czyli około 18.30. Zachęcamy do przeżycia w tym dniu Eucharystii i przyjęcia Jezusa w Komunii św. Po zakończonych nabożeństwach Komunii św. nie udzielamy.
  2. Gorzkie Żale wraz z Kazaniem Pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.20. Serdecznie zapraszamy!
  3. Dziś będą zbierane ofiary do puszek na rzecz pomocy misjom „Ad gentes”.
  4. Dziś przy naszym kościele w godz. 09.00-13.00 będzie można oddać krew. Wszystkich chętnych zapraszamy.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na tacę inwestycyjną. Zebraliśmy 14082 zł 14 gr.
  6. 1 marca, I Piątek miesiąca. Spowiadamy od godz. 17.00. Zgłoszonych chorych odwiedzamy od 10.00.
  7. 2 marca, I sobota miesiąca. Rozważania i różaniec po Mszy św. o godz. 7.00.
  8. Od 26 do 29 lutego wierni naszego dekanatu podejmują post o chlebie i wodzie w intencji kapłanów naszej diecezji, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o pokój na świecie. Osoby, które chciałyby włączyć się do tej akcji wybierają jeden dzień takiego postu i wpisują się na listy, które znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  9. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Grecji.
  10. Na stolikach z tyłu kościoła są do wzięcia skarbonki wielkopostne. Zachęcamy!
  11. W przyszłą niedzielę, wyjątkowo po Mszy o 12.00, spotkanie bierzmowanych w kaplicy bocznej.
  12. Rodzice, zawodnicy i władze UKS Trójka Łochów serdecznie dziękują wszystkim parafianom za otwarte serca i zebrane ofiary. Udało się zebrać 6420 zł i 6€.