OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 6 NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 lutego 2023 r.

1. Serdeczne „BÓG ZAPŁAĆ” za anonimową ofiarę 500 zł na cele inwestycyjne. Za tydzień, tak jak w każdą 3 niedzielę miesiąca, ofiary składane na tacę będą przeznaczone na cele inwestycyjne – prace czynione w naszym kościele.

2. W związku z wydarzeniami na terenie Turcji i Syrii, przewodniczący Episkopatu Polski, apeluje o modlitwę za ofiary trzęsienia ziemi i zwraca się o pomoc materialną dla poszkodowanych. W dniu dzisiejszym można wesprzeć poszkodowanych wrzucając dobrowolną ofiarę do puszki. BÓG ZAPŁAĆ!

3. Spotkanie RYCERSTWA NIEPOKALANEJ z naszej parafii odbędzie się w środę, 15.02 po Mszy św. o godz. 18.00 w salce parafialnej.

4. WSPOMNIENIA LITURGICZNE:

  • Święto Św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy – we wtorek, 14.02.
  • Św. Walentego – patrona zakochanych – również we wtorek, 14.02.

Jako że najpiękniejszym źródłem miłości jest Jezus, z tej okazji młodzież z KSM-u przygotowała akcję WALENTYNKA OD JEZUSA. Wychodząc z kościoła, każdy chętny może wylosować w koszyku specjalne Jezusowe serduszko, a w nim cytat biblijny o Bożej miłości. Niech to nieprzypadkowe Słowo, skierowane konkretnie do mnie, będzie źródłem siły w miłości.