OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Poniedziałek Wielkanocny (13 kwietnia 2020 roku)

1. Serdecznie podziękowania składam wszystkim, którzy przyczynili się do przeżycia wspólnego Świąt Paschalnych.

Dziękuję p. Marzenie Sawera za przygotowanie kwiatów, bukietów, dekoracji Grobu Pańskiego.

Dziękuję p. Alinie Grądzkiej za projekt i jego wykonanie z informacjami o celebracjach Triduum Paschalnego.

Dziękuję Księżom Wikariuszom: Przemkowi za umożliwienie przeżycia Świąt na żywo poprzez komunikatory internetowe. Dziękuję Księdzu Michałowi za przewodniczenie modlitwom poza liturgią Triduum Paschalnego. Dziękuję za budowę Grobu Pańskiego.

Podziękowania składam Pani Gabrysi za animację śpiewów, Panu Leszkowi za wydatną pomoc na wielu płaszczyznach pastoralnych i gospodarczych.

Dziękuję Panu Jackowi za koordynację działań organizacyjnych.

Dziękuję Parafianom za zrozumienie sytuacji i zdyscyplinowane podejście do zarządzeń i ograniczeń z miłością do nas wszystkich.

Dziękujemy wszystkim hojnym ofiarodawcom, którzy przysłali na konto ofiary z dopiskiem „taca w kwarantannie” (wielu z nich wielokrotnie). Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego od wielu Kółek Różańcowych naszej Wspólnoty.

Dziękujemy za wszelkie wiktuały , które dostarczyliście na plebanię. Nie lękajcie, się ! Nie pomrzemy ! Mamy z czego chudnąć! ? (proboszcz pierwszy) ?

2. Msze św. w tym tygodniu tylko o godz. 18.00 (transmisja fb i yt).

3. II Niedziela Wielkanocy to Niedziela Biała zwana Niedzielą Miłosierdzia. Msze św. o godz. 9.00 i 12.00 (transmisja).