OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela Miłosierdzia Bożego (19 kwietnia 2020 r.)

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za pamięć o naszej Wspólnocie parafialnej i ofiary przekazane zarówno na konto parafialne jak i bezpośrednio zostawione w zakrystii czy też w kościele podczas mszy św. w dni powszednie, z przeznaczeniem na utrzymanie naszej Parafii. Z serca dziękujemy wszystkim hojnym Ofiarodawcom. Jest ich także wielu spoza naszej Parafii. Dziękuję w imieniu całej Wspólnoty.

2. Dziś Niedziela Miłosierdzia zwana tez Niedzielą Białą . W sposób szczególny pamiętamy w modlitwie o tych, którzy działają w Caritas świadcząc miłość miłosierną. Jesteśmy dumni z naszej Caritas Parafialnej , która od lat wspiera najbardziej potrzebujących w różnorakich formach. Dziękuję Bogu za wszystkich ludzi dobrego serca, którzy potrafią podzielić się swoimi dobrami z innymi. Bóg Wam zapłać!

3. Hospicjum dla bezdomnych w Warszawie ks. Adama Niewęgłowskiego prosi o pomoc . Proszę zapoznać się z informacją na naszej stronie fb. Dziękuję w imieniu najbardziej potrzebujących. Bóg zapłać!

4. Dziś o godz. 15.00 zachęcamy do uczestnictwa we wspólnej Koronce do Miłosierdzia Bożego, która będzie transmitowana przez łącza internetowe.

5. Od jutra przywracamy sprawowanie mszy św. o godz. 7.00. Zatem w naszej Parafii będą odprawiane o godz. 7.00 oraz 18.00. We mszach św. może uczestniczyć 43 osoby biorąc pod uwagę powierzchnię naszej Świątyni. W kościele będą wyznaczone miejsca , które wierni zajmą według kolejności przybycia. Gorąco prosimy o zachowanie powagi i porządku. Od tego zależy zdrowie nas wszystkich. W tym miejscu pragnę podziękować moim Parafianom za odpowiedzialność , zdyscyplinowanie i zrozumienie sytuacji. Jak wiecie w naszym powiecie liczba zakażonych nie rośnie, a wielu wraca do pełni zdrowia. Jestem przekonany, że ma na to wpływ postawa nas wszystkich. Dziękuję w imieniu naszej Parafii!

6. Jeśli w trakcie tygodnia dyspozycje na czas pandemii nie ulegną zmianie, to za tydzień, w niedzielę 26 kwietnia, wracamy do sprawowania mszy św. o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00. Msza św. w sobotę o godz. 18 jest sprawowana z formularza niedzieli. De facto jest to Eucharystia niedzielna. Zapraszamy ! Prosimy o uważne śledzenie informacji na naszej stronie fb.

7. Na msze św. , nabożeństwa, do kancelarii parafialnej przychodzimy w maseczkach aż do odwołania.

8. Wierzymy, że powoli konieczne ograniczenia będą łagodzone i wkrótce rozpoczną się spotkania naszych wspólnot parafialnych.

Dziękujemy Wam , Kochani Parafianie i nasi Przyjaciele spoza Wspólnoty, za Waszą pełną życzliwości łączność modlitewną i przyjacielską. Nie czujemy się sami. Chcemy być w każdym Waszym domu, odwiedzić, porozmawiać , wysłuchać co Was trapi i boli.

Jezusowi Miłosiernemu polecamy całą naszą Wspólnotę! Do zobaczenia jak najszybciej.