OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela Palmowa 10 kwietnia 2022 r.

1. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na cele inwestycyjne. Złożono też anonimowo 200 zł spoza parafii. Za płaskorzeźbę do spłacenia jest 200000 zł. Kwietniowa taca na cele inwestycyjne będzie wyjątkowo w 4 niedzielę miesiąca, 24.04. (Niedziela Miłosierdzia Bożego).

2. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Szczególne podziękowania Kołom Żywego Różańca za ich zaangażowanie na ten cel, a także parafianom za hojność i pomoc podczas rekolekcji.

3. GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym – dziś o godz. 18.15.

4. MSZA ŚW. I SPOTKANIE DZIECI I KOMUNIJNYCH I RODZICÓW – dziś o godz. 12.00.

5. PIERWSZY EGZAMIN DO BIERZMOWANIA – dziś po Mszy św. o godz. 19.00 w salce na dole.

6. KANCELARIA w tym tyg. będzie czynna jedynie w Wielki Wtorek i Środę w godz. 16.00-17.30. Prosimy w tym czasie przychodzić i dzwonić, gdyż w innych godzinach kapłani będą bardzo zajęci.

7. NIEDZIELA PALMOWA rozpoczyna najważniejszy tydzień kościelny, podczas którego będziemy przeżywali Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.

8. POSŁUGA CHORYM, zgłoszonym w zakrystii u ks. diakona – poniedziałek w godz. 12.00-15.30. Przygotujmy w domu na ten cel ołtarzyk z białym obrusem, krzyżem i świecami.

9. SPOWIEDŹ dla tych co nie zdążyli – Wielki Poniedziałek, Wtorek i Środa w godz. 16.00-18.30.

10. PRÓBA SYPANIA KWIATKÓW NA PROCESJĘ REZUREKCYJNĄ – wtorek, 12.04. o godz. 16.00. Katechetki wyznaczą wtedy dzieci do różnych funkcji na procesję.

11. OPIEKUNOWIE I PODOPIECZNI PARAFIALNEJ ŚWIETLICY składają serdeczne podziękowania wszystkim dobroczyńcom, którzy w ubiegłą niedzielę nabyli własnoręcznie wykonane przez dzieci palmy. Dochód jest przeznaczony na dalsze funkcjonowanie świetlicy.

12. Już teraz ogłaszamy, że I KOMUNIA ŚW. w roku 2023, dla dzieci z naszej parafii, odbędzie się 13 maja (II sobota) o godz. 10.00. Prosimy przekazać tę informację zainteresowanym.

13. Przypominamy, że wszystkie bieżące ogłoszenia są umieszczane na internetowej i facebookowej stronie parafii.