Ogłoszenia 27. niedziela zwykła 08.10.2023

 1. Serdeczne „Bóg zapłać” za anonimową ofiarę 500 zł na konto parafialne z przeznaczeniem na remonty. Czekamy na produkcję okien nad frontonem naszego kościoła. Będzie bezpiecznie.
 2. Dziękuję wszystkim, którzy brali czynny udział w Wizytacji Kanonicznej Księdza Biskupa Piotra. Dziękuję Dyrekcjom Szkół, nauczycielom i uczniom, dziękuję naszym Władzom Miasta i Gminy oraz Pracownikom Urzędu, dziękuję naszym Wspólnotom parafialnym, Chórowi, Radzie Parafialnej, dziękuję wszystkim członkom naszej Parafii oraz Gościom.  Dziękuję wszystkim, którzy podzielili się swoimi wypiekami, owocami, warzywami. Tak wiele osób systematycznie wspiera nas w różnych momentach poprzez podzielenie się przysłowiowym chlebem. Z serca dziękuję!
 3. Dziękuję p. Maćkowi Grabkowskiemu za odnowienie kandelabrów w naszej kaplicy, dziękuję p. Tomkowi Białkowi za odmalowanie drzwi przy salkach.  Dziękuję wszystkim za wszelaką pomoc!
 4. Wspomnienia w tym tygodniu: 13.10 bł. Honorata Koźmińskiego.
 5. W piątek, 13 października, o godz. 17.15, różaniec fatimski. Proszę Wspólnoty o przygotowanie rozważań. Chcemy odmówić różaniec na zewnątrz kościoła, po Mszy św. byłoby już ciemno.
 6. W sobotę, 14 października, Święto Edukacji Narodowej. Modlimy się w intencji nauczycieli i pracowników oświaty.
 7. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca, taca przeznaczona jest na cele remontowe w naszej parafii. Bóg zapłać!
 8. W najbliższą niedzielę 15 października o godzinie 18:30 zapraszamy na wspólną modlitwę: rodziców, rodzeństwo i wszystkich bliskich, których dotknęła śmierć dziecka na nabożeństwo różańcowe oraz Mszę Świętą z okazji Dnia Dziecka Utraconego. Przez całą niedzielę w kaplicy będzie wyłożona Księga Dzieci Utraconych,  w której można zapisywać dane dzieci, które odeszły do Domu Ojca. Jeżeli dziecko nie otrzymało jeszcze nigdy wcześniej imienia, jest to dobry moment na nadanie mu go i oddanie jego życia w ręce miłosiernego Boga.
 9. 14 października o 14.00 spod naszego kościoła jest organizowany wyjazd na czuwanie Kółek Różańcowych do Łazówka. Zapisy u zelatorki parafialnej.
 10. Za tydzień w niedzielę przy naszym kościele w godzinach 9.00-13.00 będzie można oddać krew. Wszystkich chętnych zapraszamy.
 11. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o 12.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii.