INTENCJE MSZALNE 25 – 31.10.2021 r.

PONIEDZIAŁEK
7.00 + Zdzisława Zdanowskiego (greg.)
7.00 + Agnieszkę Rożek
7.00 + Józefa Bieńka
7.00 + Romualda Wachowicza (30 dz.)
18.00 + Elżbietę Markiewicz
18.00 Dziękcz.-błag. w 12 r. ur. Mateusza Kalbarczyka

WTOREK
7.00 + Zdzisława Zdanowskiego (greg.)
7.00 + Bogumiła Wróblewskiego
7.00 + Stanisławę i Grzegorza, zm. z rodz. Barbachowskich i Stysiów
7.00 + Jadwigę Narowską (30 dz.)
18.00 + Zdzisławę Grądzką
18.00 + Wacława Bieleckiego i zm. rodziców

ŚRODA
7.00 + Zdzisława Zdanowskiego (greg.)
7.00 + Teresę Kruk
7.00 + Łukasza Puchalskiego (11 r.) i Roberta Grotkowskich
18.00 + Tadeusza Strąka (im.)
18.00 + Zbigniewa Dmowskiego, Zdzisława, Zygmunta, Czesławę i Emilię

CZWARTEK Święto Św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza
7.00 + Zdzisława Zdanowskiego (greg.)
7.00 + Karoline Eger
7.00 + Tadeusza Fedorczyka, Janinę i Stanisława Osytków
18.00 + Zofię Kuryłek (2 r.)
18.00 + Tadeusza Kicia (im.)
18.00 + Mieczysława Markiewicza (26 r.), Andrzeja, Damiana, Elżbietę
18.00 W dniu im. Ks. Tadeusza Osińskiego

PIĄTEK
7.00 + Zdzisława Zdanowskiego (greg.)
7.00 + Toma Sawickiego
7.00 + Teresę Kruk
18.00 + Zbigniewa Sieluka
18.00 + Ryszarda i Wiesławę Kobusów

SOBOTA
7.00 + Anielę i Feliksa Nowackich, Tomasza i Apolonię Szczęsnych
7.00 + Zdzisława Puchtę (1 r.)
9.00 Rozpoczęcie rekolekcji – Wspólnota Duchowych Dzieci Maryi AD IESUM PER MARIAM
15.30 Dziękcz.-błag. w 80 r. ur. Haliny Bala (PAŁAC)
18.00 + Zdzisława Zdanowskiego (zakończenie greg.)
18.00 + Bogdana Korośa (r.)

31 NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 + Damiana Markiewicza
7.00 + Annę, Bolesława, Bożenę Kmieć
9.00 + Tadeusza Kuczyńskiego (im.)
9.00 + Sylwestra, Edmunda, Anielę Rejfów, Stanisława, Józefa, Franciszka, Kazimierę, Henrykę Grotkowskich
10.30 Za Parafian
10.30 + Ryszarda Reka (r.)
12.00 Dziękcz.-błag. w 25 r. ślubu Marii i Zbigniewa Komuda
12.00 Dziękcz.-błag. z racji im. Ks. Tadeusza Osińskiego
19.00 + Janinę i Zygmunta Rowickich, Szymona, Henryka, Jana, Zofię, Kazimierza Pełka, Wacława i Mariannę Fedorczyków