OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXX Niedziela Zwykła 24 października 2021 r.

1. W zeszłą niedzielę na tacę inwestycyjną zebraliśmy 16133 48 gr. Bóg zapłać!

2. Serdecznie dziękuję za dzisiejsze ofiary na misje. Można wesprzeć misyjną działalność Stowarzyszenia Misji Afrykańskich poprzez zakup różnych artykułów. Bóg zapłać!

3. Anonimowe ofiary na konto w wysokości 50 zł i 500 zł. Bóg zapłać!

4. Jutro po mszy św. o godz. 18.00 nie będzie spotkania Rycerstwa Niepokalanej.

5. W sobotę , 30 października, mszą św. o godz. 9.00 rozpoczynają się 33 dniowe rekolekcje „przez Maryję do Jezusa”. Cały czas można się jeszcze zapisać i dołączyć. Panie po mszach św. zapisują przy stoliku. Zachęcamy.

6. W przyszłą niedzielę przybędzie do nas diakon Piotr Zdzieborski z WSD w Drohiczynie. Wygłosi Słowo Boże i zbierze tacę na WSD w Drohiczynie.

7. We czwartek 28 października , Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizancie – ks. Prałacie Tadeuszu. Jak również o Biskupie Seniorze – Tadeuszu Pikusie. Msza św. w intencji Księdza Prałata w przyszłą niedzielę o godzinie 12.00.

8. Z serca zachęcamy do nabycia zniczy Caritas. Jeszcze trochę ich zostało.

9. Wypominki roczne, półroczne , jednorazowe. Dedykowane kartki naszej Parafii leżą na stoliku. Modlimy się za naszych zmarłych. Ofiarujmy gest naszej pamięci i miłości.

10. W przyszłą niedzielę na mszę św. o godz. 12.00 dzieci przychodzą przebrane za świętych. Potem konkurs. Aż jestem ciekawy, czy rozpoznam św. Józefa, np. 😊 Proszę Rodziców o pomoc w realizacji tego dzieła!

11. Od wtorku do niedzieli młodzież, która przygotowuje się do Bierzmowania przychodzi na różaniec. Otrzyma indeksy. Zapraszamy.

12. Jest jeszcze kilka miejsc na Pielgrzymkę do Portugalii i Hiszpanii. Proszę o wpłatę zaliczki. Zachęcam Pielgrzymów o pobranie aplikacji mObywatel na smartfony zarówno z ios jak i androidem i poprzez profil zaufany zebranie wszystkich dokumentów i świadectw zdrowia, szczepień w jedno. Znacznie ułatwia podróżowanie.