OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVII Niedziela zwykła (04 października 2020 r.):

1. Dziękujemy za anonimowe ofiary na budowę ołtarza w wysokości 200 zł.
2. Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom Dzieci I Komunijnych z 2020 roku za dar ołtarza w kwocie 5050 zł. Pragniemy zamówić drugi zamknięty konfesjonał.
3. Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła przed Bierzmowaniem Paniom Julii i Urszuli Łasek , p. Annie Bakłanow.
4. Jutro o godz. 18.00 Msza św. Apostolatu Dusz Czyścowych . Taca przeznaczona jest na msze św. za dusze czyścowe sprawowane przez jednego z misjonarzy.
5. We środę przed mszą św. o godz. 18.00 Modlitwa za Zmarłych polecanych w rocznych Wypominkach. Ogarniamy modlitwą zmarłych z Osiedla Centrum.
6. Spowiedź dla Kandydatów do Bierzmowania, ich Rodziców, Świadków poniedziałek, wtorek, środa od godz. 17.30 według grup zamieszczonych w internecie na fb.
7. W tym tygodniu różaniec dla dzieci we wtorek i we środę o godzinie 17.00!
8. We wszystkie wtorki października różaniec będzie odmawiany tylko o godz. 17.00 z powodu Seminarium Odnowy Wiary. Serdecznie zapraszamy wszystkich. Dzieci odmawiają cały różaniec a nie tylko jedną dziesiątkę jak było do ubiegłego roku.
9. We czwartek, 8 października, na mszy św. o godz. 18.00 ks. Bp Piotr udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej Parafii. Różaniec we czwartek ze względu na Sakrament Bierzmowania o godz. 17.00.
10. We środę 7 października wspomnienie Matki Bożej Różańcowej – Patronalne Święto Kółek Żywego Różańca. W tym dniu wystawienie Najświętszego Sakramentu w godzinach od 7.30 do 17.30. Gorąco zachęcam Członków KŻR do czuwania i modlitwy różańcowej. W sposób szczególny ofiarowaliśmy naszą Parafię Matce Bożej Różańcowej podczas środowego nawiedzenia Jej Sanktuarium w Pompejach. W tym dniu także modlą się Matki w Modlitwie na mszy św. o godz. 18.00.
11. Jak już troszkę wiadomo Grono Bożych Zapaleńców obdarzonych talentem muzycznym przygotowuje na dzień 17 października Koncert „Wieczór z Maryją”. Podczas koncertu wystąpi p. Jan Budziaszek perkusista Grupy Skaldowie i da świadectwo. Bóg zapłać ofiary składane do puszek na organizację tego przedsięwzięcia :nagłośnienie , oświetlenie, chcemy kupić nowe mikrofony i odsłuchy. Dziękuję moim Parafianom za ofiary składane podczas kiermaszów organizowanych przez scholę.