OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVIII Niedziela zwykła (11 października 2020 r.):

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za anonimowe ofiary złożone na cele inwestycyjne czyli budowę ołtarza głównego w wysokości: 1000 zł, 200 zł, 200 zł, 150 zł.
2. Serdeczne podziękowania składamy tym, którzy wesprą Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
3. Siostra Alicja Adamska z Kamerunu serdecznie pozdrawia i dziękuje za ofiary złożone na cele misyjne. 14 września nasi Parafianie przekazali Siostrze 14600 zł. Jestem z Was dumny! Bóg zapłać! Dzięki nam jakieś dziecko mogło się najeść do syta.
4. Dziękujemy młodzieży która przystąpiła w ubiegłym tygodniu do sakramentu bierzmowania za dar ołtarza który zostawili w parafii: czerwony ornat, stuły, stojak na ręczniczek, kropidło małe i duże, lavabo przy tabernakulum, osłonki do świec x 2 Mszał ślubny
5. Zapraszamy na Różaniec święty do naszej Świątyni. W tym tygodniu dzieci gromadzą się na różańcu wyjątkowo we środę i we czwartek na godzinę 17.00.
6. We wtorek o godz. 17.20 ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy serdecznie.
6. Przypominamy, iż za wyjątkiem wtorku różaniec w naszej Parafii po mszy św. o godz. 18.00.
7. Spotkanie dla uczniow klas VIII i starszych które chcą przyjąć bierzmowanie. Poniedziałek g. 19.15, kościół w Łochowie. Zapraszamy również rodziców tej młodzieży.
8. Spotkanie Oazy młodzieżowej w piątek o 19.15 salki pod kościołem. Zapraszamy.
9. Ze względu na wielki wzrost liczby zakażeń Covid 19 Koncert Maryjny zaplanowany na przyszłą niedzielę został odwołany. Wierzymy głęboko, iż uda się nam go zorganizować w przyszłym roku w maju na chwałę Boga przez Maryję. Jeśli nie będzie dodatkowych ograniczeń , w sobotę 17 października da świadectwo perkusista Grupy Skaldowie p. Jan Budziaszek. Zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00 oraz Różaniec.
10. W przyszłą niedzielę chrzty będą udzielane na mszy św. o godz. 12.00 w Kościele Parafialnym. Już dziś wiadomo, iż Hubertus Węgrowski nie odbędzie się przy Pałacu w Łochowie. Jednak nie chcemy już zmieniać miejsca i godziny.
11. Prosimy bardzo o noszenie maseczek lub przyłbic podczas mszy św. Prosimy także o dezynfekcję rąk przed wejściem do Świątyni oraz o możliwe zachowanie dystansu. Na razie nie ma ograniczeń liczby osób w kościele. Zapraszamy zatem wszystkich bardzo serdecznie!
12. Zapraszamy do służby ministranckiej nowych kandydatów! Kto chce służyć przy ołtarzu, niech zgłosi się do księdza Michała albo zapisze w zakrystii. Ogłosimy termin pierwszej zbiórki.
13. Taca z przyszłej niedzieli na cele inwestycyjne.