OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVII Niedziela Zwykła 03 października 2021 r.

1. Bóg zapłać za ofiary na dzisiejszą tacę z przeznaczeniem na Caritas.

2. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na ołtarz w wysokości 200 zł na konto oraz 1000 zł i 1000 zł.

3. Bóg zapłać za ofiary na misje w Kamerunie.

4. Za tydzień ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia dla zdolnej a niezbyt majętnej młodzieży.

5. Zapraszamy na różaniec. Codziennie po mszy św. o godz. 18.00. Dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 17.00. Dzieci dostaną plansze i wkleją te tajemnice z dni, w których uczestniczyli. I narysują sami tę tajemnicę w swoich zeszytach. Zobaczymy, kto będzie w każdy wtorek i czwartek a może i w inne dni wraz z Rodzicami? Dziś różaniec wyjątkowo po mszy św. o godz. 9.00. Od przyszłej niedzieli po mszy św. o godz. 7.00.

6. Jutro o 18 msza św. Apostolatu Dusz Czyścowych. Taca zebrana podczas Eucharystii przeznaczona na msze św. odprawiane przez misjonarza w intencji dusz w czyśćcu cierpiących.

7. We środę na mszy św. o 18.00 spotykają MATKI w Modlitwie.

8. 7 października Matki Bożej Różańcowej i 1 czwartek miesiąca. Modlimy się o liczne i dobre powołania do służby Bożej. Adoracja w kaplicy św. Krzyża od 7.30 do 17.30. o 17.30 modlitwa za zmarłych w rocznych wypominkach. Modlimy się za zmarłych z Zatorza, Dolnej , Wyszkowskiej i przyległych.

9. W najbliższą niedzielę o godz. 18.30 odbędzie się montaż słowno – muzyczny z okazji XXI Dnia Papieskiego przygotowany przez scholę młodzieżową i ministrantów naszej parafii. Serdecznie zapraszamy wszystkich na wspólne obchody ku czci naszego rodaka Św. Jana Pawła II.

10. UWAGA! UWAGA! Kochane Dzieci! Ogłaszamy nabór do Scholii dziecięcej! Zapraszamy nowe dzieci do śpiewania w scholii. Spotkania we czwartek o godz. 16.00. Pan Jezus, Pani Sylwia i Pan Kamil zapraszają! Ks. proboszcz też…😊

11. UWAGA! UWAGA! Droga Młodzieży! Spotkanie Scholi młodzieżowej w środę po Mszy Św. o godz. 18.00, a KSM-u w piątek po Mszy Św. o godz. 18.00. Dołączcie do naszych parafialnych wspólnot, to dzięki Wam możemy uwielbiać Boga razem.

12. UWAGA! UWAGA! Wspaniali Rodzice! Odbywają się w naszej parafii spotkania Liturgicznej Służby Ołtarza dla chłopców od 2 kl. SzP wzwyż. Serdecznie zapraszamy kandydatów na Ministrantów w sobotę na godz. 10.00 do kościoła parafialnego. Warto służyć Panu przy ołtarzu.

13. Spotkanie dla młodzieży, która zechce wejść na drogę przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w następną niedzielę po mszy św. o godz. 12.00

14. Coraz więcej chętnych (ponad 30 osób) na wyjazd do Portugalii w drugim terminie czyli w dniach od 1-9 lipca 2022 roku. Koszt 3880 zł i 120 Euro. Proszę, aby pielgrzymi z grupy lipcowej od tego tygodnia wpłacali zaliczki w wysokości 800 zł.