OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVI Niedziela zwykła (27 września 2020 r.):

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na tacę inwestycyjną. Zebraliśmy 15570 zł 42 gr.
2. Bóg zapłać za wsparcie ofiarami do puszek Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
3. W poniedziałek 28 września spotkanie Rycerstwa Niepokalanej po Mszy wieczornej.
4. Również w poniedziałek 28 września kolejna próba przed bierzmowaniem o godz. 18.45.
5. We wtorek , 29 września św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Otaczamy modlitwą księdza Michała i Panią Organistkę Gabrielę. Niech Święci Patronowie wypraszają im potrzebne łaski.
6. We wtorek kolejne Seminarium Odnowy Wiary po Mszy świętej o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich chętnych nie tylko ze wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.
7. 1 października, we czwartek, modlimy się o dobre powołania do służby Bożej w życiu kapłańskim i zakonnym. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 21.00 z przerwą na mszę św. o godz. 18.00. Od tego dnia przez cały miesiąc odmawiamy wspólnie różaniec w naszej świątyni po mszy św. o godz. 18.00. Proszę, aby przewodniczyły Wspólnoty i KŻR tak jak to czynią przez cały rok przede mszą św. Różaniec dla dzieci o godz. 17.00. Będzie jedynie mała różnica we wtorki ale o tym poinformujemy za tydzień. Gorąco zachęcamy do wspólnej modlitwy.
8. 2 października , I piątek miesiąca . Wielbimy Najświętsze Serca Pana Jezusa. Spowiadamy od 17.00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od 17.00 do 18.00 . O 18.00 msza św. Chorych odwiedziemy od godz. 14.00.
9. 3 października, I sobota miesiąca, Wielbimy Niepokalane Serce NMP. Msza św. o 18.00 po niej rozważanie i różaniec święty. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
10. Zapraszamy chętnych rodziców i młodzież przygotowującą się do bierzmowania do pomocy przy sprzątaniu kościoła w sobotę 3 października na godz.10.00. Prosimy o zebranie ściereczek. Reszta środków już będzie.
11. W niedzielę 4 października po każdej Mszy Świętej będzie zbiórka do puszek na rzecz organizowanego przez scholę i chór Koncertu Uwielbieniowego.