OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVI Niedziela Zwykła 26 września 2021 r.

1. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy dziś złożą ofiary do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.

2. Dziękuję wszystkim Ofiarodawcom tacy inwestycyjnej z zeszłej niedzieli. Zebraliśmy 16121 zł 83 gr.

3. Bóg zapłać Anonimowym Ofiarodawcom , którzy przekazali kwoty na konto 50 zł, 100zł, 450 i 500 zł.

4. Jutro po Mszy św. o godz. 18.00 Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

5. We wtorek Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na Wieczór Uwielbienia. Początek Mszą św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą modlić się w naszej świątyni.

6. W środę 0 godz. 18.30 spotkanie Scholi młodzieżowej. Serdecznie zapraszamy chętnych od kl. 7 wzwyż, warto dzielić się swoimi talentami i umiejętnościami z innymi.

7. We czwartek o 16.00 próba Scholi dziecięcej. Zachęcamy do śpiewania na chwałę Pana Boga.

8. Zbliża się miesiąc październik, czas wspólnej modlitwy różańcowej. W dni powszednie, codziennie za wyjątkiem 1 soboty miesiąca różaniec animowany przez Wspólnoty Parafii po mszy św. o godz. 18.00. Dla dzieci w każdy wtorek i czwartek o godz. 17.00. W niedzielę po mszy św. o godz. 7.00. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca świętego w naszych rodzinach. Niech chwała Maryi rozbrzmiewa w naszej Parafii!

9. 1 października, I piątek miesiąca. Oddajemy cześć NSPJ. Spowiadamy od godz. 17.00. o 17.50 Litania i Akt Wynagrodzenia . Msza św. o 18.00. Taca w tym dniu na budowę Centrum misyjnego Sióstr Michalitek w Kamerunie Zachodnim. Siostra Immakulata bardzo dziękuje za wszelką pomoc. Do chorych jedziemy od godziny 14.00 na zgłoszenie. Jeśli ktoś pragnie przyjąć Jezusa, niech zgłosi u Pana Jacka w zakrystii albo na telefon dyżurny Parafii.

10. 2 października, I sobota miesiąca. Różaniec wraz z rozważaniem po mszy św. o godz. 7.00 ( bo są jeszcze śluby). W sobotę wspólnego różańca po 18.00 nie będzie.

11. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie różańców dzieci, które rozpoczęły przygotowanie do I Spowiedzi i I Komunii św. Zapraszamy wraz z Rodzicami i Rodzeństwem. To wielki dzień dla naszych Dzieci.

12. Wkrótce zaprosimy młodzież , która w czerwcu przyszłego roku przyjmie Sakrament dojrzałości chrześcijańskiej czyli Bierzmowania. Już dziś prosimy o zastanowienie się czy chcemy w głębi serca do Bierzmowania się przygotowywać. Pragniemy, aby to była decyzja świadoma i dojrzała. Pierwsze spotkanie w niedzielę, 10 października, po mszy św. o godz. 12.00.

13. Wrócili Pielgrzymi z Italii. Są zachwyceni miejscami, krajobrazami, organizacją, opiekunem duchowym. Jeśli chodzi o Pielgrzymkę do Fatimy, Portugalii i Hiszpanii, 54 miejsca zostały zajęte i rekrutacja zamknięta. Ale już dziś ogłaszam, że druga grupa się organizuje i wyjedzie tym samym szlakiem w terminie od 1 do 10 lipca (wakacje). Myślę, że w tym tygodniu podam precyzyjną datę. Zatem zapraszamy: 9 dniowa Pielgrzymka samolotowa do Fatimy, Portugalii, północnej Hiszpanii wraz z 1 dniowym wypoczynkiem nad Atlantykiem na początku wakacji. Koszt 3880 zł plus 120 Euro. Na razie bez zaliczki. Zgłoszenia do mnie lub w zakrystii. Zostawiamy na kartce imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i nr telefonu. Zapraszamy i zachęcamy.

14. Zachęcamy do nabycia książki o błogosławionym ks. Kard. Stefanie Wyszyńskim. Zakrystia. Koszt 35 zł.

15. Taca z przyszłej niedzieli na dzieła charytatywne Kościoła.