OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXV Niedziela Zwykła 19 września 2021 r.

1. Serdeczne „ Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na tacę z przeznaczeniem na budowę naszego ołtarza. Za tydzień podam zebraną sumę.

2. Bóg zapłać za anonimową ofiarę w wysokości 500 zł na budowę.

3. Dziękuję Mieszkańcom ulicy Baczkowskiej, Alei Łochowskiej i Nowowiejskiej za reprezentowanie naszej Wspólnoty Parafialnej na Dożynkach Powiatowych.

4. Nawiedzenie Obrazu Jezusa Miłosiernego będzie kontynuowane. Proszę Mieszkańców Alei Pokoju od początkowych numerów o przyjęcie Obrazu.

5. We środę 22 września o godz. 17.00 Spotkanie Katechetów naszej Parafii na plebanii. Zapraszamy Wszystkich.

6. Liczba miejsc na Pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela została zwiększona z 44 do 55. Zgłosiło się 56 osób. Uprzejmie proszę o wpłacanie zaliczki 800 zł na podane konto. Będzie to potwierdzeniem chęci wyjazdu. Jeśli zaś będą chętni jeszcze, postaramy się zorganizować dwie grupy w dwóch różnych terminach. Zatem proszę ewentualnych chętnych o dalsze zgłoszenia.

7. Zachęcamy do nabywania tygodników katolickich Niedziela i Idziemy. Są jeszcze książki o Kardynale Wyszyńskim w naszej Diecezji. Koszt 35 zł. Zachęcamy do nabycia tej pamiątki.