Ogłoszenia parafialne – Przemienienie Pańskie – 06 sierpnia 2023 r.

1. Dziś w naszej Parafii gościmy kapłana z Parafii Knychówek z Dekanatu Nadbużańskiego. Na podstawie pisma ks. Biskupa Piotra głosi Słowo Boże i rozprowadza cegiełki na budowę kaplicy w Korczewie.  W miarę możliwości wesprzyjmy to dzieło. BÓG ZAPŁAĆ!

2. Trwamy w SIERPNIU, MIESIĄCU TRZEŹWOŚCI – zachęcamy, aby w duchu modlitwy i ofiary, podjąć w tym czasie abstynencję – o uwolnienie i uzdrowienie osób uzależnionych.

3. TRWA PIESZA PIELGRZYMKA DROHICZYŃSKA NA JASNĄ GÓRĘ. Piesi pielgrzymi pozdrawiają naszą Wspólnotę. Relacje z pielgrzymki można obserwować na stronie internetowej: doczestochowy.pielgrzymuj.pl Pielgrzymujemy również duchowo – w ramach grupy srebrnej, każdego dnia odczytywane są rozważania. Modlimy się codziennie o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 12.00.

4. SIERPNIOWE NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE – w niedziele, 13.08. o godz. 18.15. Przyjdźmy jak najliczniej na wspólną modlitwę o pokój na świecie.

5. WSPOMNIENIA LITURGICZNE:

  • Św. Dominika – wtorek, 08.08.
  • Św. Teresy Benedykty od Krzyża, Patronki Europy – środa, 09.08.
  • Św. Wawrzyńca – czwartek, 10.08.
  • Św. Klary – piątek, 08.