OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 08 stycznia 2023 r.

1. BÓG ZAPŁAĆ za ofiarę anonimową w wysokości 750 zł na konto parafialne. BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie ofiary złożone przy okazji odwiedzin kolędowych. Za tydzień, w 3 niedzielę miesiąca ofiary na tace przeznaczone na cele inwestycyjne.

2. Kolejna rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Drohiczynie – we wtorek, 10.01.

3. Spotkanie FORMACYJNE KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA odbędzie się w następną niedzielę, 15.01 o godz. 17.00.

4. Spotkanie RYCERSTWA NIEPOKALANEJ – w środę, 11.01 po Mszy Św. o godz. 18.00.

5. KOŁO ŻYWEGO RÓŻAŃCA w dniu 09.01 o godz. 17.15, we wspomnienie Bł. Pauliny Jaricot, zaprasza wszystkich członków wspólnoty na RÓŻANIEC w intencji dzieł założonych przez błogosławioną.

6. Rozpoczęliśmy wstępne PRACE ZWIĄZANE Z INWENTARYZACJĄ I DIGITALIZACJĄ CMENTARZA. Uprzejmie prosimy o sprawdzenie czy dzierżawa miejsca na cmentarzu jest opłacona na bieżąco. Przypominamy, iż miejsce na cmentarzu dzierżawimy na 20 lat. Po ich upływie Rodzina decyduje czy kontynuuje dzierżawę czy pozostawia grób zmarłego do ponownego pochówku. W świetle prawa państwowego o cmentarzach brak ponowienia dzierżawy jest sygnałem dla administracji cmentarza, iż dany grób można wykorzystać do ponownego pochowania zwłok bo rodzina rezygnuje z utrzymywania tego miejsca.

7. Sprawy KANCELARYJNE w styczniu, ze względu na kolędę, będą załatwiane indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

8. KOŁO PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA w dniu 15.01 o godz. 13.30 organizuje wyjazd na spotkanie opłatkowe do Węgrowa. Zapisy prowadzi P. Jadwiga Bereza, tel. 256751659 lub 514806596. Serdecznie zapraszamy chętne osoby.

9. Dziękujemy wszystkim, których spotkaliśmy podczas wizyty duszpasterskiej w minionym tygodniu, za życzliwość, modlitwę, rozmowę i organizacyjną pomoc w przebiegu kolędy.

PORZĄDEK WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ:

PONIEDZIAŁEK, 09.01 od godz. 15.00. Pojazd na 14.50:

1 ks. – ul. Kolejowa (od strony ul. Marii Sadzewicz)

1 ks.- ul. Chopina (od ul. Długiej)

1 ks. ul. Stanisława Sęczyka (jeśli ktoś mieszka) i następnie – ul. Chopina w kierunku ul. Długiej (od ul. Stanisława Sęczyka).

WTOREK, 10.01 od godz. 15.00. Pojazd na 14.50:

1 ks. – ul. Sienkiewicza (od ul. Stanisława Sęczyka)

1 ks. – Aleja Pokoju od ul. Węgrowskiej (bez bloku)

1 ks. – Aleja Pokoju (od ul. Leśnej)

ŚRODA, 11.01 od godz. 15.00. Pojazd na 14.50:

1 ks. – ul. Sikorskiego (od ul. Leśnej)

1 ks. – ul. Sikorskiego (od ul. 1 Maja)

1 ks. – ul. Matejki (od ul. Wspólnej)

CZWARTEK, 12.01 od godz. 15.00. Pojazd na 14.50. Ul. LEŚNA (3 kapłanów):

1 ks. – od strony Ronda przy DK50 (po obu stronach).

1 ks. – prawa strona od ul. Nowowiejskiej

1 ks. – lewa strona od ul. Nowowiejskiej

PIĄTEK, 13.01 od godz. 15.00. Pojazd na 14.50:

1 ks. – ul. Okrężna (od ul. Miłej) i po zakończeniu ul. Spacerowa (od ul. Leśnej)

1 ks. – Aleja Łochowska od Ronda przy Orlenie (bez Sadyby)

1 ks. Aleja Łochowska – od strony Łojewa

SOBOTA, 14.01 od godz. 9.00. Pojazd na 08.45. OSIEDLE LASKOWSKA:

1 ks. – ul. Laskowska od (Węgrowskiej)

1 ks. – ul. Laskowska (od Lasek, od końca). Następnie ci dwaj kapłani po spotkaniu ul. Topolowa od ul. Laskowskiej – 1 kapłan i od końca – 1 kapłan) oraz ul. Klonowa i Wiklinowa.

1 ks. – ul. Rzeczna (od ul. Konopnickiej), ul. Ogrodowa (od końca w kierunku ul. Laskowskiej) i na końcu ul. Ogrodowa (odcinek od ul. Ogrodowej w kierunku ul. Topolowej).