Ogłoszenia parafialne III tydzień Adwentu 17.12.2023

 1. Dziękujemy Bogu za ks. Tomasza i Jego posługę w naszej Wspólnocie! Wierzę, że Słowo Boże tak obficie zasianie , będzie wzrastało i przyniesie plon obfity.
 2. We środę, 20 grudnia, w godz. 10-15, odwiedzamy chorych. Prosimy o zgłoszenie .
 3. Spowiadamy w sobotę 23 grudnia od godz. 16.00 do ostatniego penitenta.
 4. W przyszłą niedzielę, IV adwentu, msze św. o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00. Mszy św. o godz. 18.00 nie będzie. Taca z przyszłej niedzieli na cele inwestycyjne.
 5. Msza św. zwana Pasterką o północy. Nasz chór serdecznie zaprasza na koncert kolęd przed Pasterką o 23.15.
 6. Wizyta duszpasterska zwana kolędą rozpocznie się w naszej Parafii od czwartku, 28 grudnia. Szczegółowy program podamy za tydzień.
 7. Roraty we środę o godz. 18.00 i sobotę o godz. 7.00. Zachęcamy dzieci i dorosłych. Losowanie figurki Niepokalanej. W niedzielę zapraszamy na jutrznię o 6.30 w kaplicy.
 8. Prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatnią niedzielę Adwentu, czyli 24 grudnia, bo może już nie być takiej możliwości. Przypominamy, że wigilia w tym roku przypada w niedzielę, a zatem obowiązuje wszystkich uczestnictwo we Mszy św. Tego dnia nie będzie Mszy wieczornej.
 9. Z tyłu kościoła są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom – tylko duże w cenie 20 zł.
 10. W środę 20. grudnia o 18.00 kolejne spotkanie z cyklu rekolekcyjnego.
 11. Młodzież z naszej parafii rozprowadza dziś sianko na stół wigilijny.
 12. Ks. Paweł zaprasza w poniedziałek po Mszy wieczornej ministrantów, młodzież z KSM i kandydatów do bierzmowania na strojenie kościoła na Boże Narodzenie.
 13. Kartoteka parafialna została zaktualizowana i przechowywana jest zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej. Wizyta duszpasterska jak również wszelkie sprawy w kancelarii będą załatwiane w oparciu o aktualne dane. Jeżeli ktoś w ostatnich dwóch latach  z różnych racji nie przyjął kapłana po kolędzie, lub w ciągu ostatnich dwóch lat nie zapisał się w kancelarii, a utożsamia się z naszą Wspólnotą, zapraszamy do Kancelarii do dnia 24 grudnia.
 14. w sobotę na roratach harcerze przyniosą betlejemskie światełko pokoju. Dzieląc się radosną nowiną i krzewiąc wartości braterstwa i pokoju po Mszy będzie można odpalić i zabrać ze sobą światełko z Betlejem.