OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 2 NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 stycznia 2023 r.

1. Serdeczne „BÓG ZAPŁAĆ” za ofiary dziś złożone na tacę inwestycyjną. Za tydzień poinformuję, ile zebraliśmy. Dziękujemy również za hojne ofiary na budowę ołtarza, składane podczas kolędy i anonimowe 200 zł oraz 350 zł.

2. Zmarła P. Maria Kaczmarek, mama P. Gabrieli – naszej organistki. Przekazujemy wyrazy współczucia i informujemy, że Msza Św. pogrzebowa będzie odprawiona w piątek, 20.01 o godz. 11.00 w kaplicy Cmentarza Batowickiego w Krakowie.

3. TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN będzie obchodzony w kościele od środy 18.01, do Święta Nawrócenia Św. Pawła, 25.01.

4. Spotkanie FORMACYJNE KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA dziś o godz. 17.00.

5. Sprawy KANCELARYJNE w styczniu, ze względu na kolędę, będą załatwiane indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

6. DZIEŃ BABCI będzie w sobotę, 21.01, a DZIEŃ DZIADKA w niedzielę, 22.01. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Warto ofiarować w ich intencji Komunię Św.

7. WSPOMNIENIA LITURGICZNE:

• Św. Antoniego Egipskiego, opata – we wtorek, 17.01
  • Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa – w czwartek, 19.01
  • Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy – w sobotę, 21.01
  • Niedziela Słowa Bożego – za tydzień, 22.01

8. Dziękujemy wszystkim, których spotkaliśmy podczas wizyty duszpasterskiej w minionym tygodniu, za życzliwość, modlitwę, rozmowę i organizacyjną pomoc w przebiegu kolędy.

PORZĄDEK WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ:

PONIEDZIAŁEK, 16.01 od godz. 15.00. Pojazd na 14.50:

1 ks. – ul. Armii Krajowej (od Alei Łochowskiej), następnie blok przy Alei Pokoju (Urząd Miasta)

1 ks. – ul. Wyszkowska (od granicy z Parafią Budziska w stronę torów)

1 ks. – ul. Jodłowa (od Wyszkowskiej), ul. Modrzewiowa, ul. Jałowcowa oraz ul. Brzozowa (od Barchowa w stronę miasta) (proszę o informacje, kto mieszka)

WTOREK, 17.01 od godz. 15.00. Pojazd na 14.50:

1 ks. – ul. Marii Sadzewicz (od 1 Maja do ul. Węgrowskiej)

1 ks. – Sadyba (od Barchowa w kierunku ul. Targowej i ul. Targowa od trasy nr 50)

1 ks. – ul. Świerkowa (od Mrówki w kierunku ul. Targowej).

ŚRODA, 18.01 od godz. 15.00. Pojazd na 14.50:

1 ks. – ul. B. Prusa (od ul. Jana Kazimierza w kierunku ul. Węgrowskiej), ul. Krótka (od ul. B. Prusa do ul. Sadowej).

1 ks. – ul. Kościuszki (od Alei Łochowskiej)

1 ks. – ul. Kościuszki (od Alei Pokoju)

CZWARTEK, 19.01 od godz. 15.00. Pojazd na 14.50:

1 ks. – ul. Wyspiańskiego (od ul. Wyszkowskiej), następnie ul. Szkolna od szkoły w kierunku ul. Dolnej

1 ks. – ul. Folwarczna (od ul. Wyspiańskiego)

1 ks. – ul. Folwarczna (od ul. Dolnej)

Księża z ul. Folwarcznej wspierają kapłana na ul. Szkolnej (od ul. Dolnej)

PIĄTEK, 20.01 od godz. 15.00. Pojazd na 14.50:

1 ks. – ul. Zielna (od ul. Dolnej), ul. Łąkowa (od ul. Dolnej), ul. Zawilcowa (od ul. Dolnej do ul. Szkolnej), ul. Niezapominajki

1 ks. – ul. Nasturcjowa (od ul. Szkolnej do ul. Folwarcznej), ul. Jaśminowa (od ul. Nasturcjowej do ul. Szkolnej), ul. Polnych Kwiatów (od końca w kierunku ul. Folwarcznej)

Razem po skończeniu dwaj księża – ul. Różana (od ul. Szkolnej do ul. Folwarcznej), ul. Kwiatowa (od ul. Folwarcznej do ul. Różanej), ul. Narcyzowa (od ul. Kwiatowej do ul. Folwarcznej)

SOBOTA, 21.01 wyjątkowo od godz. 8.30. Pojazd na 08.15: