OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16 Niedziela Zwykła – 17 lipca 2022 r.

1. Serdecznie dziękujemy za ofiarę anonimową 700 zł na prace czynione w naszej świątyni. Taca inwestycyjna w lipcu będzie wyjątkowo w 4 niedzielę miesiąca – 07. Bóg zapłać tym, którzy systematycznie wspierają nasze parafialne dzieła.

2. Cieszymy się z obecności Immakulaty. Dziś ŚWIĘCIMY POJAZDY (auta, motocykle, rowery, hulajnogi, wózki, rolki) z racji bliskiego wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Podczas poświęcenia można będzie złożyć OFIARĘ NA MISJE W KAMERUNIE. Bóg zapłać!

3. Bóg zapłać ks. Łukaszowi wraz z zespołem wolontariuszy za przeprowadzenie PARAFIALNYCH PÓŁKOLONII DLA DZIECI.

4. NOWENNA DLA OSÓB ZAWIERZONYCH MARYI – w środę, 20.07. o godz. 17.15.

5. WSPOMNIENIA LITURGICZNE:

• Święto Św. Marii Magdaleny – piątek, 22.07.
  • Święto Św. Brygidy, Patronki Europy – sobota, 23.07.

6. POPIELGRZYMKOWE SPOTKANIE GRUPY LIPCOWEJ – w niedzielę 31.07. Początek o godz. 12.00 (Msza św.), a po niej część dalsza.

7. INFORMACJE DLA PIELGRZYMÓW GRUPY SIERPNIOWEJ:

• Uprzejmie proszę, aby Pielgrzymi z grupy sierpniowej przynosili do zakrystiikopertach swoje dane. Kto to uczyni, będzie miał znacznie łatwiej na spotkaniu.
  • Organizacyjne Spotkanie Grupy Sierpniowej na wyjazd do Fatimy i Santiago – w niedzielę, 31.07. po Mszy św. o godz. 12.00.