Ogłoszenia XXII niedziela zwykła – 03.09.2023

1. Serdecznie dziękuję P. Markowi Kuciowi i Jego Pracownikom za odświeżenie i pomalowanie kaplicy pw. Krzyża św. i Matki Bożej Kodeńskiej. Firma Marcol pokryła również koszty materiałów. Bóg zapłać.
  2. W najbliższym tygodniu obrazy i stacje Drogi Krzyżowej zostaną zamocowane.
  3. Prosimy o wpłaty na listopadową pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Termin wpłat do 5 września.
  4. W poniedziałek o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego.
  5. We wtorek, 5 września , po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie liderów Wspólnot Parafialnych w sali na plebanii. Zapraszamy.
  6. 7 września, I czwartek miesiąca. Adoracja od 7.30 do 17.30. O 17.30 modlitwy wypominkowe za zmarłych z Osiedla Węgrowska. 0 18 msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  7. W piątek , 8 września, Święto Narodzenia NMP . Msze św. o 7.00, 10.00 oraz 18.00.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 w sali na plebanii Spotkanie Rady Parafialnej. Chodzi o dalsze konieczne prace przy budynkach parafialnych. Zapraszam.
  9. W przyszłą sobotę o 10.00 zbiórka ministrantów. Zapraszamy chętnych chłopaków z klas trzecich szkoły podstawowej lub starszych do wstąpienia w szeregi ministrantów. Szczegółowe informacje u ks. Pawła.
  10. Rozpoczynamy zapisy na roczne przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Prosimy o zapisywanie się młodzieży z klas VIII szkoły podstawowej i starszych. W kancelarii można pobrać deklaracje, które następnie należy przynieść wypełnione do zakrystii lub kancelarii. Zapisy potrwają do 17 września. Osoby ochrzczone poza naszą parafią prosimy o składanie deklaracji wraz z metryką chrztu z parafii, gdzie chrzest miał miejsce.
  11. W przyszłą niedzielę odbędzie się VIII Diecezjalna Pielgrzymka do Loretto. Wyjście grupy łochowskiej około godz. 9.00 spod naszego kościoła.