Ogłoszenia parafialne Zesłanie Ducha Świętego 19.05.2024

 1. Wspomnienia w tym tygodniu:
 • 05 – uroczystość NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki Diecezji Drohiczyńskiej
 • 05 – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
 • 05 – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
 • 05 (niedziela) – uroczystość Najświętszej Trójcy
 1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na tacę inwestycyjną. Podziękowania za ofiarę w wysokości 600 zł na konto parafialne.
 2. W niedzielę 26 maja na Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się uroczystość ustanowienia nowych ministrantów z obecnych kandydatów. Prosimy rodziców o zaopatrzenie swoich synów w komże na ten dzień. Zbiórka wszystkich ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
 3. Kandydaci do bierzmowania są proszeni o zgłaszanie się do ks. Pawła na rozmowę dopuszczającą do bierzmowania. W zakrystii są do odebrania kartki z terminarzem ostatnich spotkań przed bierzmowaniem.
 4. Powoli dobiega końca inwentaryzacja naszego cmentarza. Za około 2 miesiące będziemy mogli na stronie internetowej odnaleźć grób naszych bliskich wraz ze zdjęciem oraz położeniem na cmentarzu. Jeśli ktoś dzierżawi miejsca wolne pomiędzy grobami w różnych częściach cmentarza, prosimy o potwierdzenie stosownym dokumentem przedstawionym Administracji Cmentarza. Uprzejmie prosimy także o przedstawienie dokumentu o dzierżawie miejsca przy grobie, jeśli z lewej lub prawej strony grobu znajduje się ławeczka. W przypadku stwierdzenia braku aktualnej dzierżawy, będziemy prosili dysponentów o zgłoszenie się do Administracji Cmentarza w celu wyjaśnienia. Po wyświetleniu zdjęcia grobu pojawi się prośba o kontakt z Kancelarią Parafialną.
 5. We wtorek, 21 maja na godz. 17.00, zapraszamy katechetów na spotkanie do sali na górze plebanii.
 6. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00, poświęcenia pól w Barchowie, Jasiorówce oraz na osiedlu Węgrowska. Msze św. ustalimy indywidualnie.
 7. Prosimy nie parkować samochodów na parkingu naprzeciwko naszego kościoła, przy gabinecie fizjoterapii. Jest to parking prywatny, służący pacjentom gabinetu. Mamy duży parking przy kościele i tam prosimy o pozostawianie samochodów.
 8. czerwca jest organizowany wyjazd autokarowy na Jasną Górę na Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Wyjazd spod naszego kościoła o godz. 5.00. Koszt 70 zł. Osoby chętne mogą się zgłaszać do pana kościelnego lub do zelatorki parafialnej.