OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXII Niedziela Zwykła (08 listopada 2020 r.):

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiarę 385 zł od KŻR z ulicy Żeromskiego na budowę naszego ołtarza głównego.
2. Bóg zapłać za ofiary „taca w kwarantannie” na nasze konto parafialne.
3. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary z przeznaczeniem na WSD w Drohiczynie.
4. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne (III niedziela miesiąca)czyli na nasz ołtarz główny.
5. Dziękuję Paniom i Panom, którzy w niedzielę 25 października oraz we wtorek 27 października z własnej inicjatywy chronili naszą Świątynię przed dewastacją.
6. We środę, 11 listopada, 102 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W naszej Świątyni msze św. o godz. 7.00 , 12.00 oraz 18.00.
7. Ze względu na liczne zakażenia covid 19 działalność wspólnot parafialnych jest czasowo zawieszona.
8. Pan Leszek, mąż Pani Gabrieli – Organistki , będzie roznosił od poniedziałku opłatki w tzw reżimie pandemicznym. Ofiary złożone przy tej okazji są wyrazem naszej wdzięczności za pracę Pani Organistki w naszej Wspólnocie.
9. Zachęcam do nabywania tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy.
10. W przyszłą niedzielę msza św. o 13.30 będzie sprawowana w Kościele Parafialnym zamiast kaplicy Miłosierdzia Bożego przy Pałacu.