Ogłoszenia parafialne XXXI niedziela zwykła 05.11.2023

  1. Serdeczne Bóg zapłać za anonimową ofiarę w wysokości 100 USD na cele remontowe.
  2. Zapraszamy na wspólny różaniec na cmentarzu dziś o godz. 17.15, a w dni powszednie po mszy św. o godz. 18.00 (do 8.11 włącznie). Można zyskać odpust zupełny.
  3. W sobotę, 11 listopada, 105. rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę. O godz. 10.30 msza św. w intencji Ojczyzny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za Polskę.
  4. Za tydzień, 12 listopada, będziemy gościli przedstawiciela WSD w Drohiczynie, ks. diakona Karola Młynarczyka. Wygłosi słowo Boże. Taca z niedzieli jest przeznaczona na pomoc w utrzymaniu Seminarium.
  5. Wspomnienia w tym tygodniu: 9.11 święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; 10.11 św. Leona Wielkiego; 11.11 św. Marcina z Tours.
  6. Pielgrzymi z Sycylii serdecznie pozdrawiają! Fotorelacja na naszej stronie fb. Wspaniała pogoda, urokliwe pejzaże, wiele miejsc na pielgrzymim szlaku.
  7. Gorąco zachęcamy do udziału w Pielgrzymce do Itali w dniach 20-27 stycznia 2024 (Rzym, Monte Cassino, Pompeje, Neapol, San Giovanni Rotondo, Monte Sant’Angelo, Manopello). Koszt 4380 i 140 euro. Prosimy o decyzję do 10 listopada. Bo już krótki czas i musimy rozpocząć szybkie przygotowania jeśli ten wyjazd ma dojść do skutku.
  8. W dniach 29.11 do 01.01.24 odbędą się w naszej parafii 33-dniowe rekolekcje zawierzenia Matce Bożej. Prowadzącym będzie ks. Paweł Koc. Konferencje będą odbywać się w każdą środę po Mszy wieczornej, ich tematem będą poszczególne prawdy wiary dotyczące Maryi. Podręcznikiem w tych rekolekcjach będzie książka autorstwa ojca Fabera oraz traktat św. Ludwika. Zapisy do 20. listopada w zakrystii. W rekolekcjach mogą uczestniczyć zarówno Ci, którzy chcą się zawierzyć, jak i już zawierzeni, którzy powinni przynajmniej raz w roku odnawiać zawierzenie. Szczegółowe informacje u ks. Pawła.
  9. W przyszłą niedzielę w kaplicy bocznej o 17.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.