Ogłoszenia parafialne XXVII Niedziela Zwykła 06.10.2024

1. Wspomnienia liturgiczne:
    • 7 października – NMP Różańcowej
  2. Biskup Piotr Sawczuk dziękuje w specjalnym komunikacie za ofiary złożone dwa tygodnie temu dla powodzian. Jako diecezja uzbieraliśmy niemal 700 tys. zł. Całość komunikatu w gablocie z ogłoszeniami lub na stronie drohiczyńska.pl
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na cele charytatywne.
  4. Serdeczne „Bóg zapłać” za anonimową ofiarę w wysokości 1000 zł na cele inwestycyjne.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Papieski. Ofiary do puszek są przeznaczone na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  6. Dzisiaj podczas Mszy św. o 12.00 poświęcenie różańców dla dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla dzieci i rodziców.
  7. Zapraszamy na wspólne Nabożeństwa Różańcowe przed Najświętszym Sakramentem. W dni powszednie o 17.30 a w niedzielę o 18.30, za wyjątkiem przyszłej niedzieli. Za uczestnictwo w różańcu październikowym w kościele otrzymuje się jedną naklejkę. Dzieci, które chcą uczestniczyć każdego dnia, mogą odebrać w zakrystii planszę na którą przyklejane będą naklejki.
  8. W sobotę, 12 października, o godz. 11.00 Msza św. z udziałem bpa Piotra Sawczuka z okazji Jubileuszu Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Marii Sadzewiczowej. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz absolwentów naszej Alma Mater.
  9. Pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w sobotę 12 października o godz. 15.00 w naszym kościele.
  10. 13 października, w niedzielę o godz. 18.00 różaniec fatimski, ostatni w tym roku. Serdecznie zapraszamy.
  11. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie parafialnym: „Mój rodzinny różaniec”. Wykonaj swój różaniec z wykorzystaniem najróżniejszych metod i pomysłów. Podpisane prace (imię/nazwisko/nazwa przedszkola/szkoły) należy dostarczyć do kościoła na nabożeństwo różańcowe dla dzieci i przekazać obecnemu katechecie do 17 października. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 29 października.