Ogłoszenia parafialne XXV Niedziela Zwykła 22.09.2024

1. Wspomnienia liturgiczne i święta:
    • 23 września: św. Pio z Pietrelciny, kapłana
    • 27 września: św. Wincentego a Paulo, kapłana
    • 28 września: św. Wacława, męczennika
  2. Apel bpa Piotra Sawczuka o pomoc poszkodowanym w wyniku powodzi. Dziś wspieramy powodzian ofiarami złożonymi do puszek. Jutro przekażę zebrane środki na konto Caritas naszej Diecezji. Bóg zapłać!
  3. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na tacę z przeznaczeniem na inwestycje. Zebraliśmy 14 438 zł 68 gr. Bóg zapłać za ofiarę w wysokości 200 zł na konto parafialne.
  4. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim członkom wspólnot i ruchów z naszej parafii, którzy wczoraj od godz. 10.00 sprzątali wszystkie salki parafialne. Dziękujemy za waszą obecność i pracę na rzecz całej naszej wspólnoty parafialnej.
  5. We wtorek o godz. 8.00. wyjazd autokaru na Pielgrzymkę do Drohiczyna i Ostrożan. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zachęcam do wzięcia udziału w pielgrzymce.
  6. Od wtorku, 1 października, wspólny różaniec o godz. 17.20 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.  W każdy wtorek i czwartek animowany przez dzieci i młodzież naszej Parafii.
  7. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie parafialnym: „Mój rodzinny różaniec”. Wykonaj swój różaniec z wykorzystaniem najróżniejszych metod i pomysłów. Podpisane prace (imię/nazwisko/nazwa przedszkola/szkoły) należy dostarczyć do kościoła na nabożeństwo różańcowe dla dzieci i przekazać obecnemu katechecie do 17 października. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 29 października.
  8. 5 października organizowany jest wyjazd autokarowy do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach. W programie: różaniec, Msza Święta z błogosławieństwem dla chorych, koronka, czas wolny. Wyjazd spod kościoła w Łochowie o godz. 5.10. powrót ok. godz.22.00. Zapisy u zelatorki parafialnej Pani Karoliny lub u Pana kościelnego.”
  9. Od kilku tygodni rozpoczęliśmy przyjmowanie intencji mszalnych na rok 2025 . Serdecznie zapraszamy tych, którzy chcą zamawiać szczególnie msze św. jubileuszowe i rocznicowe czy też rocznice śmierci zmarłych. Są jeszcze wolne miejsca.
  10. Prosimy załatwiać sprawy związane z cmentarzem parafialnym w czasie pracy kancelarii parafialnej od wtorku do piątku w godz. 16.00 – 17.30.