OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIV Niedziela Zwykła 12 września 2021 r.

1. Dziękujemy Panu Bogu za dar beatyfikacji bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Bł. Matki Elżbiety Róży Czackiej.
  2. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na pomoc uchodźcom z Afganistanu.
  3. „Bóg zapłać” za wsparcie budowy naszego ołtarza. Wpłynęły ofiary anonimowe w wysokości: 50 zł, 100 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł, 200 zł, 1000 zł.
  4. Jutro 13 września, kolejna data Objawień Fatimskich. Różaniec o godz. 17.15 prowadzony przez wspólnoty Parafii. Po nim msza św. o godz. 18.00.
  5. We wtorek nasza Młodzież jedzie na Spotkanie Młodych do Drohiczyna wraz z Ks. Łukaszem. Módlmy się, by Młodzi doświadczyli naprawdę, że Bóg ich kocha i chce ich szczęścia.
  6. W sobotę Święto św. Stanisława Kostki Patrona Dzieci i Młodzieży.
  7. W sobotę w Prostynii dziękczynienie za beatyfikację Bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego przez Kółka Żywego Różańca i inne Wspólnoty maryjne. Zakończenie o 21 Apelem Maryjnym. Zachęcamy i zapraszamy.
  8. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12 dziękujemy za plony tego roku podczas Dożynek, które zgromadzą Mieszkańców naszego powiatu. Mszy św. przewodniczył będzie J. E. ks. bp Antoni Pacyfik Dydycz. Zapraszamy.
  9. Niedziela 19 września jest 3 niedzielą miesiąca. Zatem taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne czyli budowę naszego ołtarza głównego.
  10. Parafia pw. Niepokalanego Serca NMP w Łochowie organizuje 9 dniową Pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w Hiszpani wraz ze zwiedzaniem Portugali i jednodniowym wypoczynkiem nad Atlantykiem. Termin 22-30 sierpnia 2022 roku. Koszt przy pełnym obłożeniu 3880 zł plus 120 Euro. Ze względu na duże zainteresowanie zapisy wraz z zaliczką w wysokości 800 zł na konto podane w internecie jak i na tablicy ogłoszeń. W tytule podajemy imię i nazwisko pielgrzyma, miejsce zamieszkania i telefon kontaktowy. Po zebraniu całej grupy podamy dalsze informacje dotyczące Pielgrzymki zainteresowanym.
  11. Zorganizowany wyjazd na lotnisko Okęcie na Pielgrzymkę do Włoch dnia 17 września br. o godz. 1.30. Koszt w obydwie strony 35 zł płatne w drodze powrotnej Księdzu Michałowi. Cieszę się, że z naszej Parafii utworzyła się liczna grupa Pielgrzymów. Proszę ich o modlitwę w intencjach naszej Wspólnoty Parafialnej.
  12. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników Niedziela i Idziemy. Zachęcamy gorąco także do nabycia pozycji książkowej o Bł. Kardynale Stefanie Wyszyńskim: „Stoicie tu silni w wierze. Prymas Wyszyński w Drohiczynie” . Koszt 35 zł.