OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIII Niedziela Zwykła 05 września 2021 r.

1. Bóg zapłać za ofiary, które zostaną złożone do puszek na pomoc uchodźcom z Afganistanu.
2. Bóg zapłać za pomoc w budowie ołtarza ofiarą w wysokości 200 zł.
3. Dziś po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie Pielgrzymów do Włoch z Panem Patrykiem z Biura Pielgrzymkowego Frater.
4. We środę, 8 września, Święto Narodzenia NMP. W naszej świątyni Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Zapraszamy Czcicieli Matki Bożej.
5. W czwartek, w salce parafialnej o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie Scholi Dziecięcej. Serdecznie zapraszamy dzieci, które chodziły do tej pory na spotkania i wszystkie, które chcą śpiewać na chwałę Pana.
6. W przyszłą niedzielę Kanonizacja Sługi Bożego ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Modlimy się przez jego wstawiennictwo u Pana Boga.
7. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 spotkanie z Rodzicami Dzieci, które w maju przyszłego roku zechcą spotkać się z Panem Jezusem w Sakramencie Pojednania i Eucharystii (czyli przystąpią do I Spowiedzi i Komunii św.).
8. Pragnę raz jeszcze przypomnieć, iż sprawy kancelaryjne załatwiamy od wtorku do piątku w godzinach 16 – 17.30. W przypadku pogrzebu czy też Sakramentu Namaszczenia Chorych dzwonimy na nr 515 230 470. Informacji udzielamy także telefonicznie natomiast wszelakie dokumenty tylko w godzinach w/w.
9. Zachęcamy do czytania Tygodnika Niedziela i Tygodnika Idziemy.