OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXI Niedziela Zwykła (25 sierpnia 2019)

1. Serdecznie witamy ks. Michała Siduniaka , naszego nowego wikariusza. Niech Matka Boża go wspiera i obdarza wieloma łaskami w pracy nad uświęceniem własnym i powierzonych jego opiece duchowej Parafian.

2. W dniu dzisiejszym święcenia kapłańskie w Katedrze w Mińsku na Białorusi przyjmie ks. diakon Eugeniusz Wintow, który posługiwał w naszej Parafii. Módlmy się w intencji Ks. Eugeniusza o błogosławieństwo Boże na całe jego życie i kapłańskie posługiwanie.

3. Dziękuję w imieniu Wspólnoty za ofiarę 200 zł na nasz ołtarz główny.

4. Dziękujemy za montaż kolejnej tablicy ze zdjęciami z budowy naszej Świątyni.

5. Jutro Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Gorąco zachęcamy do udziału w mszach św. o godz. 7.00, 10,00 oraz 18.00. Zawierzamy Maryi naszą Wspólnotę Parafialną.

6. We wtorek, 27 września , na godz. 16.00, zapraszamy na plebanię wszystkich katechetów posługujących w naszej Parafii.

7. We środę , 28 sierpnia, po mszy św. o godz. 18.00 spotkanie z Radą Duszpasterską naszej parafii , czyli liderami wszystkich Wspólnot zarówno modlitewnych jak i formacyjnych. Zapraszam także przedstawicieli chóru parafialnego, scholii dziecięcej i młodzieżowej.

8. W przyszłą niedzielę obchodzimy 80 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Modlimy się za jej ofiary i tych, którzy bronili Ojczyzny. Na mszy św. o godz. 12.00 modlą się Członkowie Stowarzyszenia Jacy Tacy z Łochowa. W tym dniu po mszy św. wyrusza marsz w Obronie Życia i Rodziny. Udajemy się na targowisko miejskie, gdzie czekają rozliczne atrakcje.

9. Na mszy św. o 12.00 w przyszłą niedzielę poświęcenie tornistrów szkolnych. Prosimy o podpisanie ich imionami i nazwiskami ich Właścicieli ażeby ułatwić odnalezienie swego w gąszczu innych

10. Caritas Diecezji Drohiczyńskiej organizuje zbiórkę artykułów szkolnych, w ty plastycznych i papierniczych, celem przygotowania wyprawek szkolnych, które trafią do polskich dzieci mieszkających na Białorusi. Materiały przynosimy do kościoła do niedzieli 8 września.

11. Zachęcamy do nabywania tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy.