OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XVI Niedziela zwykła (19 lipca 2020 r.):

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na tacę inwestycyjną. Za tydzień podam ile zebraliśmy.
2. „Bóg zapłać” anonimowym ofiarodawcom za 500 zł na nasz ołtarz główny.
3. Jutro 1 rocznica Ingresu naszego Ks. Biskupa Piotra do Katedry w Drohiczynie. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
4. We środę święto św. Marii Magdaleny, we czwartek – św. Brygidy – Patronki Europy.
5. 25 lipca św. Jakuba Apostoła a także św. Krzysztofa – Patrona Automobilistów. W przyszłą niedzielę po mszach św. będziemy święcić auta przy wyjeździe z parkingu. Można będzie złożyć ofiarę z przeznaczeniem na zakup pojazdów dla misjonarzy. Wesprzemy także budowę szkoły w Kamerunie Zachodnim prowadzoną przez Siostrę Immakulatę Urszulę Faustynowicz – Michaelitkę.
6. W przyszłą niedzielę dzień wdzięczności ludziom starszym. Zwykle przypada wspomnienie Rodziców NMP Joachima i Anny.
7. Ogłoszenie Zapraszamy do nowej wspólnoty Róże Różańcowe. Zasady są proste:
10ek różańca codziennie.Nie ma spotkań. Każda grupa ma świętego lub bł patrona i swojego opiekuna – animatora który wysyła smsa lub maila lub dzwoni i przypomina o zmianie tajemnicy 1 ego dnia miesiąca.
Harmonogram tajemnic(tabelka) wysyłamy smsem mailem lub w wersji papierowej do ręki. W parafii są :
– Róże Różańcowe Żon Za Mężów
– Róże Różańcowe Mężów za Żony
– Róże Różańcowe Rodziców Za Dzieci
– Róże Różańcowe Dzieci Za Rodziców
– Róże Różańcowe Babć i Dziadków za Wnuków.
8. Podziękowanie za posprzątanie salek parafialnych w sobotę:
-Sylwia Kołodziejek
– Ula Markowicz
– Monika Sobolewska
-Julia Łasek
-Lesław Chrzanowski
-Anna Parys
-Joanna Murawska
-Paulina Białek
9. Zachęcamy do nabywania tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy.