OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XV Niedziela zwykła (12 lipca 2020 r.):

1. Serdeczne podziękowania składam tym, którzy wspierają naszą Parafię modlitwą i ofiarą na tacę jak i konto parafialne. Prace nad formami płaskorzeźb powoli dobiegły końca. Wkrótce zostaną one przewiezione do Wenecji i tam rzeźbiarze podejmą się ich wykonania. Planowany montaż płaskorzeźb i ścian marmurowych przed Bożym Narodzeniem. Wierzymy, że Covid nam tych planów nie pokrzyżuje.
2. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na tacę z przeznaczeniem na cele diecezjalne.
3. Dziękujemy p. Krzysztofowi Perzyńskiemu za nieodpłatną pomoc dla naszej Parafii. Naprawdę nasza Wspólnota wiele Mu zawdzięcza. Bóg zapłać!
4. Dziś po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z Panią Magdaleną Lewandowską z Biura Pielgrzymkowego Frater z Pielgrzymami do Italii we wrześniu br.
5. Jutro o godz. 17.30 Różaniec Fatimski wraz z procesją . Zachęcamy Wspólnoty naszej Parafii do animacji modlitwy różańcowej i przygotowania rozważań.
6. Pierwsza Komunia św. w naszej Parafii odbędzie się 6 września br. W celu zwiększenia bezpieczeństwa przed zagrożeniem zarażania ogłaszamy termin alternatywny dla chętnych. Grupa I chętnych może przyjąć I Komunię św. w sobotę 5 września. Wtedy msza św. w sobotę 5 września o godz. 10.00. Uprzejmie proszę poinformować Księdza Michała , kto ewentualnie chciałby, aby jego dziecko przyjęło I komunię św. w sobotę – 5 września.
7. Taca z przyszłej niedzieli, trzeciej miesiąca lipca, jest przeznaczona na cele inwestycyjne.
8. Zachęcamy do nabywania tygodników katolickich.
9. Zachęcam do wzięcia udziału w wyborach i jak największej frekwencji. Módlmy się o światło Ducha św. dla naszych Rodaków, by wybrali jak najlepiej dla dobra naszej Ojczyzny!