OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIX Niedziela Zwykła (11 sierpnia 2019)

1. W imieniu Wspólnoty dziękuję za ofiarę 200 zł na budowę naszego ołtarza głównego.
2. We wtorek, 13 sierpnia, kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Msza św. o godz. 18 a po niej różaniec oraz procesja z Figurą Matki Bożej dookoła kościoła. Proszę o przewodniczenie Wspólnoty naszej Parafii.
3. We czwartek, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP, 99 rocznica zwycięskiej Bitwy Warszawskiej. Msze św. w porządku niedzielnym: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00. W tym dniu Matka Najświętsza szczególnie chce nam błogosławić. Podczas każdej mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.
4. Zapisy na półkolonie w naszej parafii w dniach 22-28 sierpnia. W programie oprócz spraw duchowych jak modlitwa i msza – m. in. Hangar w Warszawie, kino w Łochowie, wycieczka do Rozalina i na zamek w Liwie, wyjazd rowerowy do Julina. Zapisy przez fb i pod numerem telefonu ks. Przemka. Szczegółowy program jest na stronie fb parafii. Pierwszeństwo zapisów mają dzieci i młodzież ze scholi, ministranci, Oaza, KSM.