OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIX Niedziela Zwykła (08 sierpnia 2021 r.):

1. Bóg zapłać za anonimowe ofiary na budowę ołtarza w wysokości 100, 200, 300 zł.
2. Dziś ofiary do puszek są przeznaczone na pomoc Poszkodowanym w wichurach i nawałnicach. Bóg zapłać!
3. Pielgrzymi na Jasną Górę dziękują za wsparcie modlitewne i materialne. Dziękujemy Panu Robertowi Marczakowi i Firmie Robson za przekazanie pączków i bułeczek dla Pielgrzymów a Panu Burmistrzowi za ufundowanie napojów.
4. Pielgrzymujemy duchowo aż dnia wejścia na Jasną Górę czyli 13 sierpnia. Codziennie o godz.17.30 różaniec, msza św. o 18.00 z rozważaniem oraz modlitwa pielgrzyma.
5. W piątek, 13 sierpnia, kolejna data Objawień Fatimskich. Różaniec animowany przez nasze Wspólnoty Parafialne o godz. 17.15. Zapraszamy.
6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia NMP oraz 101 rocznica Cudu nad Wisłą. Na każdej mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.
7. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 12.00 podziękujemy księdzu Przemysławowi za jego 4 lat pracy w naszej Wspólnocie.
8. Spotkanie Przedstawiciela Biura Pielgrzymkowego Frater z Pielgrzymami do Italii odbędzie się w niedzielę , 5 września po mszy św. o godz. 12.00. Prosimy w zakrystii zostawić karteczki z imionami i nazwiskami i przyporządkowaniem do różnych pokojów. Pokoje są dwu i 3 osobowe. Jedynki za dopłatą. Uprzejmie proszę, aby osoby nie zaszczepione zapoznały się z ograniczeniami jakie Rząd włoski wprowadził w przypadku braku szczepień. Jest jeszcze czas, aby się zaszczepić. Można to uczynić dosłownie bez czekania. Każda Osoba musi mieć ze sobą certyfikat szczepień w formie elektronicznej lub papierowej.
9. W związku z rezygnacją jednej osoby niezaszczepionej są jeszcze dwa wolne miejsca na wyjazd do Italii w dniach 17-24 września br.
10. Przyszła niedziela jest trzecią w miesiącu. Taca jest przeznaczona na budowę naszego ołtarza. W ostatnim miesiącu przekazaliśmy Wykonawcy 40 tys. złotych. Bóg zapłać Wszystkim, którzy z sercem otwartym wspierają budowę Ołtarza naszemu Panu.