OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIV Niedziela Zwykła (07 lipca 2019 r)

XVI Niedziela Zwykła 21 lipca 2019

1.Serdeczne podziękowania składam ks. Markowi za obecność i misyjne świadectwo . Dziś święcimy pojazdy z okazji zbliżającej się uroczystości św. Krzysztofa – Patrona Kierowców. Ofiary w dniu dzisiejszym przekazane przeznaczamy na potrzeby Misjonarza – naszego dzisiejszego Gościa.

2. W dniu wczorajszym odbył się ingres do Katedry Drohiczyńskiej nowego Ordynariusza ks. bp dr Piotra Sawczuka. Otaczamy modlitwą naszego nowego Pasterza i życzymy mu zdrowia, mocy Ducha Świętego i opieki Matki Najświętszej.
a) w tym miejscu pragnę bardzo serdecznie podziękować Piekarni Robson i Właścicielowi , Panu Robertowi , za przygotowanie kosza wypieków , który został przekazany jako dar ołtarza na mszy św. ingresu wczoraj w Drohiczynie.

3. Bóg zapłać za ofiary na budowę ołtarza, które wpłynęły na konto parafialne w wysokości 300 zł, 300 zł, 595 zł, oraz 3 tys. Zl od Pani Jolanty Markiewicz – mamy Eli.
a) serdeczne podziękowania składam p. Krzysztofowi Perzyńskiemu za wydatną pomoc w montażu urządzeń elektrycznych. Zawsze nasza Wspólnota może na Pana Krzysztofa liczyć.

4. OSP Jasiorówka zaprasza na Piknik Strażacki . Początek dziś o godz. 14.00 przy remizie w Jasiorówce.

5. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 12.00 pragniemy uroczyście podziękować za posługę naszemu ks. Wikariuszowi dr Piotrowi Jarosiewiczowi. Zachęcam do wzięcia w nim udziału i do wspólnej modlitwy.

6. Zapisy na Drohiczyńską Pieszą Pielgrzymkę w dniach 29 -31 lipca przy salce na dole. Zachęcamy także do udziału w duchowym pielgrzymowaniu.

7. W tym roku na Diecezjalnym Dziękczynieniu za Plony w dniu 7 września w Wyszkach koło Bielska Podlaskiego reprezentować nas będzie Wspólnota z Osiedla Zatorze. 8 września o godzinie 12.00 w naszej Parafii pragniemy podziękować za wszelkiego rodzaju plony i owoce naszej pracy. Przewodniczy w tym roku Wspólnota z Osiedla Zatorze.

8. W pierwszej połowie września odbędzie się spotkanie Przedstawiciela Biura Pielgrzymkowego Frater z kandydatami na pielgrzymów do Italii w kwietniu i maju przyszłego roku. Płatność za pielgrzymkę w II transzach do 15 września – 1400 zł (czyli połowa ) i do 15 stycznia – 1400 zł (połowa) . Płatność na konto podane na fb Parafii oraz na stronie internetowej Parafii.

9. Zachęcamy do nabywania Tygodników Katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy.