OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIV Niedziela zwykła (05 lipca 2020 r.):

1. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię i jej przedsięwzięcia modlitwą i ofiarą. Dziękuję wszystkim, którzy w I piątek miesiąca złożyli ofiarę na misje w Kamerunie i budowę Ośrodka dla dzieci realizowaną przez Siostrę Immakulatę Faustynowicz – Michaelitkę. Zebraliśmy

2. W sobotę, 11 lipca św. Benedykta Opata – Patrona Europy.

3. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.

4. W związku ze znaczną poprawą stanu epidemiologicznego w Italii (mniej dziennych zakażeń niż w Polsce) Biuro Podróży Frater informuje, iż wyjazd na Pielgrzymkę po Włoszech według wcześniej ustalonego programu odbędzie się w dniach 26 września 2020 r (sobota) – 03 października 2020 r. (sobota). Ze względu na rezygnację pewnej liczby Pielgrzymów jest to jedyny termin dla chętnych z obu poprzednich grup. Pani Magdalena Lewandowska z Biura Pielgrzymkowego Frater zaprasza na spotkanie wszystkich Pielgrzymów w dniu 12 lipca (niedziela) na godz. 13.00 w kościele pw. Niepokalanego Serca NMP w Łochowie. Chociaż liczba chętnych na Pielgrzymkę jest wystarczająca to jesteśmy w stanie przyjąć kilka osób spośród tych, którzy z różnych przyczyn poprzednio się wycofali i oczekują na zwrot środków zgodnie z zasadami Tarczy Ochronnej dla Firm i Przedsiębiorstw. W przypadku chęci wzięcia udziału w Pielgrzymce proszę takie osoby o bezpośredni kontakt telefoniczny ze mną.

5. W przyszłą niedzielę II tura wyborów na urząd Prezydenta RP. Pójdźmy do urn i zagłosujmy na osobę, która naszym zdaniem gwarantuje troskę o dobro Polski i Jej mieszkańców.