OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIII Niedziela zwykła (28 czerwca 2020 r.):

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę w zeszłą niedzielę z przeznaczeniem na cele inwestycyjne czyli budowę ołtarza głównego do naszej Świątyni. Zebraliśmy 15232 zł 48 gr.
2. Wpłynęły również ofiary anonimowe na ten cel w wysokości 1000 zł i 1000 zł. W imieniu wspólnoty składam serdeczne podziękowanie.
3. Dziękuję Pani Justynie Lurbeckiej za kwiaty do naszej Świątyni. Ona każdej niedzieli nowe kwiaty uzupełnia . Pomimo nalegania nie chce za nie pieniędzy. Pani Justyno, w imieniu naszej całej Wspólnoty bardzo serdecznie Pani dziękuję!
4. Rozpoczęły się wakacje. Jest to czas odpoczynku, nabrania sił – również duchowych. Pamiętajmy o mszy św. tam, gdzie się udajemy. Pamiętajmy też o stosownym ubiorze w miejscach kultu czy podczas nabożeństw.
5. Jutro Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Taca jako „obolus sancti Petri” na potrzeby Stolicy Piotrowej. Módlmy się w intencjach Ojca św. Franciszka.
6. Jutro także imieniny naszego Pasterza ks. bp dr Piotra Sawczuka. Pamiętajmy w modlitwach o Jubilacie.
7. We środę na mszy św. o godz. 18.00 spotykają się Matki w modlitwie.
8. 2 lipca, I czwartek miesiąca. Modlimy się o liczne i dobre powołania do służby Bożej w życiu kapłańskim i zakonnym. W tym dniu wystawienie Najświętszego Sakramentu na ołtarzu głównym i adoracja od godz. 15.00 do 17.50. Litania ku czci Krwi Pańskiej i błogosławieństwo.
Od godz. 17.30 modlitwa za zmarłych polecanych w rocznych wypominkach z Jasiorówki i Samotrzasku.
9. 3 lipca I Piątek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o 17.00. Spowiadamy od godz. 17.00. O godz. 17.50 Litania ku czci NSPJ oraz Akt Wynagrodzenia. Msza św. o godz. 18.00. Do chorych udamy się od godz. 14.00.
10. 4 lipca, I sobota miesiąca. Modlimy się do Boga przez Niepokalane Serce NMP. Msza św. o godz. 7.00 ze względu na wakacje oraz śluby po południu. Po niej rozważanie , różaniec święty oraz litania ku czci Matki Bożej. Prosimy o czynny udział Rycerstwo Niepokalanej . Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
11. Bierzmy czynny udział w dzisiejszych wyborach na prezydenta RP i działajmy zgodnie z naszym sumieniem. W intencji Ojczyzny pomódlmy się….Pod Twoją Obronę…