Ogłoszenia parafialne X niedziela zwykła 09.06.2024

1. Wspomnienia w tym tygodniu:
  • 11.06 – św. Barnaby, Apostoła
  • 13.06 – św. Antoniego z Padwy, Kapłana i Doktora Kościoła
  • 14.06 – św. Michała Kozala, Biskupa i Męczennika
  1. Serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy wzięli czynny udział we wczorajszej procesji odpustowej: Bielankom, Ministrantom, Wspólnotom, Kółkom. Dziękuję Pani Gabrysi oraz Chórowi Cantamus Mariae.
  2. Nabożeństwo Czerwcowe ku czci NSPJ codziennie po mszy św. o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 8.40.
  3. W poniedziałek, 10 czerwca, po Mszy wieczornej próba generalna przed bierzmowaniem.
  4. We środę, 12 czerwca, na Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się uroczystość bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Kandydaci do bierzmowania przychodzą najpóźniej na 17.30. W związku z tą uroczystością tego dnia nabożeństwo czerwcowe będzie po Mszy porannej o godz. 7.00. Tego dnia nie będzie różańca przed Mszą wieczorną.
  5. We czwartek, 13 czerwca, Nabożeństwo Fatimskie. Msza św. o godz. 18.00 i różaniec po Mszy. Proszę Wspólnoty o przygotowanie rozważań.