OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Wniebowstąpienie Pańskie – VII Niedziela Wielkanocna (24 maja 2020 r.):

1. Serdecznie dziękujemy za pomoc, której udzielacie permanentnie naszej Parafii poprzez ofiary złożone na tacę, przekazane na konto parafialne i w każdej innej formie.

2. Zbliża się Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Trwamy w przygotowaniu poprzez Nowennę.

3. We wtorek, 26 maja, Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwie o naszych Mamach, zarówno tych żyjących jak i tych, które odeszły już do wieczności.

4. W sobotę wieczorem Wigilia przez Zesłaniem Ducha św. Msze św. o godz. 18.00 (jak zwykle) oraz o godzinie 20.00 . Po tej mszy św. adoracja i czuwanie modlitewne. Zapraszamy wszystkie Wspólnoty naszej Parafii i wszystkich chętnych, którzy pragną otworzyć się na Dary Ducha Św. Będzie to także nasze wspólne oficjalne otwarcie aktywności we wspólnotach, które są solą naszej Parafii.

5. We wtorek zapraszamy Przyjaciół Oblubieńca na msze św. o godz. 18.00. Po niej konferencja i adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Młodzież z KSM proszę o kontakt z Księdzem Michałem.

7. W tym tygodniu również adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00. O 17.40 Litania Loretańska. Jak zwykle będzie także możliwość spowiedzi.

8. W przyszłą niedzielę o godzinie 17.00 poświęcenie pól w Jasiorówce, Barchowie oraz ulicy Nowowiejskiej. Termin sprawowania mszy św. ustalimy indywidualnie z daną Wspólnotą.

9. W przyszły poniedziałek, 1 czerwca , w Uroczystość Maryi Matki Kościoła, na mszy św. o godzinie 10.00 nastąpi poświęcenie nowo ufundowanego sztandaru Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łochowie. Szkole nadano imię nowego Patrona , Janusza Korczaka. Dyrekcji , Nauczycielom , Pracownikom, Uczniom gratulujemy.

10. Taca z mszy św. w Wigilię Zesłania Ducha św. w przyszłą sobotę oraz w Niedzielę Zielonych Świąt jest przeznaczona na cele inwestycyjne czyli budowę naszego ołtarza głównego. Bóg zapłać wszystkim, którzy wspierają naszą parafialną inicjatywę.