OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Wniebowstąpienie Pańskie (16 maja 2021 r.)

1. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Ks. diakonowi Piotrowi Wyszomierskiemu za jego obecność w nasze Wspólnocie, świadectwo wiary, pokorę, życzliwość, dyspozycyjność. Dziękujemy za posługę liturgiczną i Słowo Boże. Bądź zawsze szczęśliwy w kapłaństwie Chrystusowym. Prymicje w naszej Parafii 13 czerwca o godz. 12.00.
2. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na budowę naszego ołtarza głównego.
3. Anonimowo przekazano 200 zł i 100 zł spoza Parafii. Bóg zapłać!
4. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Pozostajemy w oczekiwaniu na Ducha św. poprzez odmawianie Nowenny.
5. W sobotę mszą św. o godz. 20.00 rozpoczynamy uroczystą Wigilię Zesłania Ducha św. Po mszy św. czuwanie. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Również będzie sprawowana msza św. o godz. 18.00.
6. Codziennie po mszy św. o godz. 18.00 śpiewamy Litanię Loretańską. Gorąco zapraszamy do wspólnej modlitwy maryjnej.
7. Cieszymy się, że nasze schole się reaktywują po kolejnej odsłonie pandemii. Zachęcamy dzieci i młodzież do wspólnego śpiewania.
8. Wznowiono również próby Chóru Parafialnego Cantamus Mariae. Jeśli komuś Pan dał talent, charyzmat, niech się dzieli nim ze Wspólnotą. Zachęcamy do wspólnego śpiewania na chwałę Pana Boga.
9. Próba przed rocznicą I Komunii św. 24 maja , poniedziałek , o godz. 16.30.
10. Od 24 maja od godz. 19 zapraszamy młodzież na próby przed Bierzmowaniem.
11. W tym roku chcemy jeszcze raz zorganizować Pielgrzymkę do Italii. Gorąco zachęcamy. Naprawdę warto! Ci, którzy byli w zeszłym roku to potwierdzają. Data 17-24 września 2021. Program na stronie fb naszej Parafii. Koszt 3180 zł i 150 Euro przekazujemy przewodnikowi w Italii. Gorąco zachęcamy. W zeszłym roku we wrześniu nikt nie zachorował i wszyscy byli zadowoleni.