OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI Niedziela Zwykła (16 lutego 2020 roku)

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary złożone na tacę inwestycyjną. Za tydzień podam sumę zebraną. Bóg zapłać za ofiary anonimowe z przeznaczeniem na nasz ołtarz: 200 zł, 200 zł oraz na konto parafialne 1000 zł z Parafii Sadowne.

2. W zeszłym tygodniu p. Janusz Sobczyk z Firmy Ars Antiqua przedstawił projekt tabernakulum oraz dekorację jego otoczenia czyli tzw. pasa przy tabernakulum. Jest on wykonany z gliny. W tym tygodniu zostanie odlany z gipsu a z gipsowego zostanie wyprodukowany w zakładzie ludwisarskim . Stop metalu ze złoceniami. Projekt można zobaczyć na stronie fb naszej Parafii.

3. W tym tygodniu Parafia organizuje półkolonie dla dzieci i młodzieży. Szczegóły na stronie fb Parafii.

4. Spotkanie Rodziców Młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania we czwartek, 27 lutego o godz. 18.30.

5. Bardzo się cieszymy, iż na Seminarium Odnowy Wiary przyszło wiele nowych osób. Zapraszamy cały czas. Każdy wtorek po mszy św. o godz. 18.00. Chrystus jest zawsze gotów by do nas przyjść.

6. Są jeszcze wolne miejsca na doroczny Bal Charytatywny CARITAS, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 22 lutego w Miejskim i Gminnym Domu Kultury w Łochowie. Początek balu o godz.20. Zaproszenia można nabyć u p. Marka Górniaczyka, najpóźniej do godzin wieczornych jutrzejszego dnia. Nr. tel. i więcej informacji na plakatach.

7. Zachęcamy do nabywania Tygodników Katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy.