OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI Niedziela Zwykła (14 lutego 2021 r.)

1. Podziękowania składamy w imieniu Wspólnoty Ofiarodawcom na nasz ołtarz główny: Wspólnota modlitewna z jednej z sąsiednich Parafii przekazała na budowę naszego ołtarza 1000 zł. Serdeczne „Bóg zapłać”! Cieszymy się, że Parafianie z innych wspólnot pragną wesprzeć naszą inwestycję.

2. Dziś po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z Dziećmi przed I Spowiedzią i Komunią św.

3. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Postarajmy się modlitwą i abstynencją wesprzeć tych i te rodziny, którzy cierpią z powodu uzależnienia swoich bliskich.

4. We środę , 17 lutego, rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Msze św. wraz z posypaniem głów popiołem o godz. 7.00, 10.00, 18.00 i 19.30. W tym dniu obowiązuje post ilościowy oraz wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci jak i dla młodzieży i dorosłych. Dla dzieci o godz. 17.00 a dla młodzieży i dorosłych o godz. 20.00. Jeśli jesteśmy w stanie łaski uświęcającej, możemy zyskać Odpust Zupełny.

6. W niedzielę o godz. 18.15 śpiewamy Gorzkie Żale. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. Zapraszamy chętne dzieci do udziału w aktywności scholii dziecięcej i śpiewie podczas mszy św. Pierwsza próba po przerwie we czwartek 25 lutego o godz. 15.30 w salce. Rozpoczynamy także zajęcia świetlicowe w tym samym dniu. Serdecznie zapraszamy!

8. Zbliża się trzecia niedziela miesiąca. Taca jest przeznaczona na cele inwestycyjne czyli budowę naszego ołtarza.

9. Msza św. w przyszłą niedzielę o godz. 13.30 będzie sprawowana jeszcze w Kościele parafialnym ze względu na niskie temperatury i brak ogrzewania w kaplicy Miłosierdzia Bożego przy Pałacu.