Ogłoszenia parafialne VI niedziela zwykła 11.02.2024

1. Zapowiedzi: Maciej Smolewski, kawaler zam. w par. Nawrócenia św. Pawła w Warszawie i Agnieszka Nowak, panna zam. w par. tutejszej – zapowiedź I.
  2. Dziś po każdej Mszy św. będzie można zabrać ze sobą „Walentynkę od Jezusa”, przygotowaną przez młodzież z naszej parafii.
  3. Serdeczne „Bóg zapłać” za anonimową ofiarę w wysokości 450 zł na nasze konto parafialne z przeznaczeniem na cele inwestycyjne.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 12.00 spotkanie przygotowujące do I Komunii.
  5. 13 lutego (wtorek) po Mszy o godz. 18.00 rozpocznie się w naszej parafii Seminarium Odnowy Wiary. Spotkania będą się odbywały raz w tygodniu we wtorki po wieczornej Mszy świętej.
  6. W ubiegły wtorek był w naszej Wspólnocie p. Andrzej Sulisz. Spotkał się z Radnymi. Wspólnie podjęliśmy decyzję co do koloru i jakości granitu na posadzkę w Świątyni. Wkrótce otrzymamy kosztorys, o którym poinformuję Parafian.
  7. Dziś ofiary do puszek są przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu naszej Łochowskiej Młodzieży na Mistrzostwa Świata Cheerleaderek w Orlando (USA). W imieniu Młodzieży i Rodziców – Dziękujemy.
  8. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitwy o Trzeźwość Narodu.
  9. 14 lutego – Środa Popielcowa. Obowiązuje post ilościowy i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i 19.00. Na każdej posypanie głów popiołem.
  10. Rozpoczynamy Nabożeństwa Wielkopostne Drogi Krzyżowej. Dla dzieci o godz. 17.15, dla dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00, czyli około 18.30. Zachęcamy do przeżycia w tym dniu Eucharystii i przyjęcia Jezusa w Komunii św. Po zakończonych nabożeństwach Komunii św. nie udzielamy.
  11. Gorzkie Żale wraz z Kazaniem Pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.20. Serdecznie zapraszamy!
  12. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca lutego, taca jest przeznaczona na cele inwestycyjne, czyli na posadzkę i jej ułożenie w pierwszej kolejności, później na następne prace.
  13. W dniach 30.09-07.10.2024 wyrusza Pielgrzymka do Grecji „Śladami św. Pawła i św. Łukasza” oraz „Dziejów Apostolskich” wraz ze zwiedzaniem zabytków antycznych (Saloniki, Filipii, Meteory, Ateny, Kalambaka, Delfy, Korynt, Mykeny, etc.). Koszt 4650 zł i 200 euro. W tej chwili już ponad 3/5 miejsc zostało zajętych. Zapisy poprzez wpłatę zaliczki 1650 zł na konto pielgrzymkowe wraz z imieniem i nazwiskiem oraz nr telefonu. Zapraszamy!