Ogłoszenia parafialne VI niedziela wielkanocna 05.05.2024

1. Wspomnienia w tym tygodniu:
  • 05 święto św. Apostołów Filipa i Jakuba
  • 05 uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, patrona Polski
  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, na zmiankach spotykają się członkowie KŻR.
  2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych. W naszej Świątyni po mszy św. o 18.00 w dni powszednie, a 8.40 w niedziele.
  3. Dziś Młodzież KSM częstuje nas ciastem. Dziękujemy w ich imieniu za wsparcie na wyjazd do Kazachstanu do pracy z dziećmi sierotami z polskich rodzin.
  4. Spowiedź Rodzin przed I Komunią św. codziennie podczas mszy św. Spowiedź dzieci przed I Komunią św. w piątek, 10 maja, od godz. 16.00 do ostatniego penitenta. Przychodzimy na godz. 16.00.
  5. I Komunia św. w dwu grupach w sobotę, 11 maja, o godz. 10.00 i godz. 12.00.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania w kaplicy bocznej. Ks. Paweł przypomina kandydatom o ich majowych obowiązkach.