OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela Zwykła (7 lutego 2021 r.):

1. Dziękujemy za obecność i świadectwo panu Markowi Liszyńskiemu ze wspólnoty Mężczyzn Świętego Józefa z Warszawy.
2. Serdecznie dziękujemy za ofiarę 200 zł na nasz ołtarz główny. Każda złotówka jest cenna i przyczynia się do przyśpieszenia zakończenia naszej inwestycji. Niech Pan obficie błogosławi tym, którzy się w miarę swych możliwości budują ołtarz Pański. Bóg zapłać!
3. Dziękujemy za ofiary na tacę z I piątku miesiąca z przeznaczeniem na misje w Kamerunie .
4. Serdeczne podziękowania składamy Tym, którzy pomogli rozebrać żłóbek i dekorację Bożego Narodzenia: p. Emilii i Markowi, Łagwinowiczom, p. Łukaszowi Mazurkowi, p. Lesławowi Krzanowskiemu, p. Jackowi oraz ks. Michałowi.
5. Dziś po mszy św. o godz. 12.00 Spotkanie Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
6. We środę po mszy św. o 18.00 Spotkanie Mężczyzn św. Józefa. Zapraszamy wszystkich mężczyzn, którzy chcą się spotkać w duchu św. Józefa zgodnie z tym, o czym mówili nasi Goście.
7. We czwartek , 11 lutego Matki Bożej z Lourdes, Światowy Dzień Chorego . Modlimy się w intencji naszych chorych. Zapraszamy na Mszę św. o godzinie 10.00. Po mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo. Tym razem ze względu na pandemię nie będziemy udzielali Sakramentu Namaszczenia Chorych.
8. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godzinie 12.00 spotkanie Dzieci przed I Spowiedzią i I Komunią Św.
9. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy