Ogłoszenia parafialne V niedziela zwykła 04.02.2024

 1. Serdeczne „Bóg zapłać” za przyjęcie nas z wizytą duszpasterską. Dziękujemy za dobre słowo, uwagi, troskę o naszą Wspólnotę. Dziękujemy za ofiary na cele inwestycyjne. W parafii mamy zapisanych 1969 rodzin, 5953 osoby.
 2. Tegoroczna zima, obfite opady śniegu i deszczu zmieniły kolejność naszych działań inwestycyjnych. Mieliśmy w pierwszym rzędzie remontować sale na najniższej kondygnacji. Niestety, te sale zalała woda. Dlatego najpierw musimy się uporać z problemem zalewania tych miejsc, a później remontem. Ta sprawa jest konieczna do realizacji, gdyż zalewanie grozi podmywaniem ścian i fundamentów.
 3. Wspomnienie w tym tygodniu: 05.02 – św. Agaty; 06.02 – św. Pawła Miki i Towarzyszy; 10.02 św. Scholastyki.
 4. Dziś o 17.00 w kaplicy bocznej spotkanie kandydatów do bierzmowania.
 5. W poniedziałek na mszy św. o godz. 18.00 gromadzi się Apostolat Dusz Czyścowych. Zebrane ofiary przeznaczone są na msze św. za dusze w czyśćcu cierpiące.
 6. We środę, 7 lutego, o godz. 18.00 na Eucharystii gromadzą się Matki w modlitwie.
 7. W niedzielę, 11 lutego, wspominamy Matkę Bożą z Lourdes. Jest to także Światowy Dzień Chorego. Po Mszy św. o godz. 12.00 błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem chorych, którzy przybędą na Mszę św.
 8. 13 lutego (wtorek) po Mszy o godz. 18.00 rozpocznie się w naszej parafii Seminarium Odnowy Wiary. Spotkania będą się odbywały raz w tygodniu we wtorki po wieczornej Mszy świętej.
 9. 14 lutego Środa Popielcowa. Msze św. o 7.00; 10.00; 17.00 i 19.00.
 10. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek organizowana przez rodziców cheerleaderek z UKS Trójka Łochów. Nasz klub jest wicemistrzem Europy 2023 i będzie reprezentował Polskę na mistrzostwach świata w Orlando USA. Koszty wyjazdu są wysokie i w większości są pokrywane przez rodziców naszych uczniów. Część zawodników pochodzi z rodzin o ograniczonych dochodach, które nie są w stanie sfinansować tego wyjazdu. Mimo reprezentowania kraju jako członkowie Kadry Narodowej, nasz klub musi w całości pokryć koszty wyjazdu. Dlatego zachęcamy do wsparcia naszej niezwykle utalentowanej łochowskiej młodzieży poprzez złożenie ofiary do puszek na cel tego wyjazdu. W imieniu rodziców składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie wsparcie.
 11. W dniach 30.09-07.10 2024 roku wyruszy pielgrzymka do Grecji „Śladami św. Pawła i Dziejów Apostolskich” wraz ze zwiedzaniem miejsc starożytnej kultury greckiej. Koszt 4650 zł i 200 Euro. Zapisy poprzez przesłanie zaliczki na znane konto pielgrzymkowe w wysokości 1650 zł. W tytule imię i nazwisko Pielgrzyma oraz nr telefonu. Na stronie fb jest szczegółowy program wyjazdu. Jeśli ktoś chciałby go otrzymać na maila, proszę o zgłoszenie do mnie indywidualnie.