Ogłoszenia parafialne V niedziela Wielkiego Postu 17.03.2024

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na tacę z przeznaczeniem na cele inwestycyjne.
  2. Gorzkie Żale wraz z Kazaniem Pasyjnym w niedzielę o godz. 17.20. Serdecznie zapraszamy!
  3. W najbliższy piątek, 22 marca, po Mszy św. o godz. 18.00 Droga krzyżowa ulicami Łochowa. Uprzejmie proszę panów strażaków o zabezpieczenie trasy. Drogi Krzyżowej dla dzieci w tym dniu nie będzie.
  4. 22 marca (piątek) planowana jest nocna ekstremalna droga krzyżowa z Łochowa do Loretto. Początek o 21.00 Mszą św. w naszym kościele.
  5. Za tydzień Niedziela Palmowa. Palmy święcimy na każdej Mszy św. Tego dnia jest czytana Pasja, czyli Męka Pańska według św. Marka. Przed Mszą św. o godz. 10.30 gromadzimy się przy krzyżu misyjnym, skąd wyruszy procesja z palmami dookoła kościoła.
  6. Chorych przed Świętami Wielkanocnymi odwiedzimy w Wielką Środę, w godz. 9-15. Prosimy o zgłoszenia.
  7. W związku z różnymi pytaniami, przypominamy, iż Komisja Liturgiczna Episkopatu Polski zabroniła odmawiania dodatkowych modlitw w ramach Mszy św. – za zmarłych, czy też przez wstawiennictwo innych świętych, np. św. Michała Archanioła.
  8. Z tyłu kościoła można nabyć baranki czekoladowe z Caritas w cenie 15 zł.
  9. Na stoliku jest do nabycia powieść autorstwa kapłana naszej Diecezji, ks. Bohdana Sawickiego, pod tytułem ” Ile wart jest dla wierzących w Boga proboszcz parafii?” Tytuł ciekawy. Jeśli ktoś chciałby nabyć to cena ok. 30 zł.
  10. 27 kwietnia w Sali OSP Baczki odbędzie się Randka Małżeńska. W programie projekcja filmu, poczęstunek oraz zabawa taneczna. Koszt 280 zł od pary. Zapisy przyjmuje pan Sylwester Klimek, tel. 693 931 146. Zapisy do 14 kwietnia. Dodatkowe informacje na plakacie.