OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela Wielkanocna (10 maja 2020 r.):

 

1. Pochodzący z naszej Parafii Diakon Łukasz Gałązka w ostatnią sobotę maja bieżącego roku przyjmie święcenia kapłańskie w Archidiecezji Warszawskiej. Kto by wiedział o przeszkodach , zobowiązany jest w sumieniu powiadomić duszpasterzy pracujących w Parafii. Życzymy Księdzu Łukaszowi Bożego Błogosławieństwa na kapłańskiej drodze życia!

2. Serdeczne „Bóg zapłać „ za pamięć o naszej Wspólnocie, ofiary przesłane zarówno na konto jak i złożone na tacę . Dziękujemy Parafianom i Gościom.

3. Ksiądz Adam Niewęgłowski bardzo serdecznie dziękuje naszym Parafianom za pomoc Hospicjum dla bezdomnych z Mokotowa. Bóg zapłać!

4. Siostry Michaelitki składają podziękowanie za ofiarę na misję , którą nasi Parafianie złożyli w I Piątek miesiąca. Co miesięczna składka pomaga Siostrze Immakulacie w budowie szkoły i klasztoru w Kamerunie. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom!

5. We środę, 13 maja, Matki Bożej Fatimskiej. O godz. 17.30 procesja z figurą Matki Bożej oraz różaniec. Na zakończenie Litania ku czci Matki Najświętszej . Ok. 18.00 msza św. z rozważaniem o Słudze Bożym ks. Kardynale Stefanie Wyszyńskim.

6. Także w tym tygodniu od poniedziałku do soboty za wyjątkiem środy (Matka Boża Fatimska) o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu w monstrancji i możliwość spowiedzi . O godz. 17.40 Litania Loretańska, błogosławieństwo i Komunia św. Jesteśmy dla Was i czekamy z miłością w imię Jezusa Chrystusa.

7. We czwartek 14 maja , św. Macieja Apostoła , w sobotę, 16 maja , św. Andrzeja Boboli – Męczennika.

8. Wierzę, że wkrótce będziemy mogli odwiedzać naszych chorych ze spowiedzią i Komunią św. W tej chwili możemy to czynić w przypadku bezpośredniego zagrożenia życia.

9. Czekamy na ukończenie budowy tabernakulum oraz jego montażu. Niestety, pandemia ograniczyła możliwości produkcyjne wielu firm i zakładów , także naszej. Czekamy na nowe tabernakulum.