OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Uroczystość Wszytkich Świętych, XXXI Niedziela Zwykła (01 listopada 2020 r.):

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za anonimowe ofiary przeznaczone na budowę naszego ołtarza głównego 200 zł, 100 zł. 50 zł.
2. Dziękujemy za ofiary przesłane na konto parafialne z dopiskiem „taca w kwarantannie”
3. Przypominamy, iż decyzją Prezesa Rady Ministrów cmentarze nasze są zamknięte od 31.10 do 02.11 włącznie.
4. Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o 7.00, 10.00, 12.00 oraz 18.00. Procesji w tym dniu nie ma ze względu na pandemię. O 18 msza św. w intencji Dusz Czyścowych.
5. Od 03.11 można indywidualnie nawiedzać cmentarz. Wspólnego Różańca na cmentarzu nie będzie. Będzie odmawiany po mszy św. o godz. 18.00. Przez najbliższy tydzień msza św. będzie sprawowana wraz z Nieszporami za Zmarłych.
6. Przed msza św. o godz. 18.00 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. I tak :
poniedziałekJasiorówka/Samotrzask
wtorekBarchów/Sadyba i ulice przyległe
środaOsiedle Węgrowskie , Nowowiejska i przyległe.
czwartekOsiedle Sikorskiego/Leśna , Aleja Łochowska oraz Baczkowska.
piątekOsiedle Centrum
– sobotaZatorze , Dolna , Wyszkowska i przyległe.
7. We środę, 4 listopada , o godz. 18.00 Msza św. Matek w modlitwie.
8. We czwartek, 5 listopada, modlimy się o dobre powołania do służby Bożej . I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 17.20 w Kaplicy Matki Bożej.
9. 6 listopada , I Piątek Miesiąca. Dziękujemy Panu Bogu za jego miłość do nas . Spowiadamy od 17.00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od 17-17.50. Litania do Serca Pana Jezusa i Akt wynagrodzenia . Msza św. o godz. 18.00. Ze względu na zagrożenie pandemiczne nie odwiedzamy chorych poza przypadkami bezpośredniego zagrożenia życia.
10. 7 listopada , I sobota miesiąca. Msza św. o 18.00 , po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu , rozważanie i różaniec.
11. Taca z przyszłej niedzieli na WSD w Drohiczynie. Z powodu pandemii nie przybędzie do nas alumn . Zbieramy sami.
12. Zachęcamy do nabywania tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny oraz Idziemy.